Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 22.05.2018

Battlefield’ın geliştirici yayıncı şirketi EA, serinin son iki oyunu için yayınlanan sevilen genişletme paketlerinden iki tanesini sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunuyor. Mayıs ayının başlarında serinin son oyunu için sunulan They Shall Not Pass genişletmesi ve Battlefield 4 için sunulan Dragon’s Teeth genişletmesi kısa bir süreliğine ücretsiz sunulmuştu. Yayıncı, şimdi de Battlefield 1 için In The Name of Tsar ve Battlefield 4 için the Final Stand genişletmelerini ücretsiz olarak sunmakta.

battlefield 1 in the name of tsar ea

Oyuncular, bu fırsatlara Origin üzerinden olduğu gibi PlayStation Store ve Xbox Store’dan da ulaşabilecek.

Battlefield 1 In the Name of Tsar ve Battlefield 4 the Final Stand genişletme paketlerinde neler var, nasıl kütüphaneye eklenir?

In the Name of Tsar genişletme paketi serinin en son oyununun oyuncularının kullanımına bir çok yeni içerik sunmakta. 6 yeni oynanabilir haritanın yanında pakette bir çok yeni silahta bulunmakta. İsminden de anlaşılacağı üzere paketin odak noktası Rus ordusu. Paket, oyuncuların 1. Dünya Savaşı sırasında geçen oyunu Ruslar olarak oynamasına imkan sağlamakta. Oyunun Origin sayfasına buradan, PlayStation Store sayfasına buradan ve Xbox Store yani Microsoft Store sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanyadaki diğer ücretsiz olan genişletme paketi, the Final Stand, serinin bundan bir önceki oyunu için. Bu genişletme paketinde de oyuncuların amacı Rusya’nın karlı tepelerindeki görevleri başarıyla tamamlamak. Oyunun Origin sayfasına buradan, PlayStation Store sayfasına buradan ve Xbox Store yani Microsoft Store sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanyanın en büyük avantajı ise ana oyunlara sahip olmasanız da sunulan genişletme paketlerini kütüphanenize ekleyebiliyor olmanız. Her 3 platform için de tek ihtiyacınız olan şey bir hesap.

Son olarak, belirtmek isteriz ki kampanyanın ne zamana kadar süreceğini bilmiyoruz. Dolayısıyla tavsiyemiz eğer almak gibi bir gayeniz varsa elinizi çabuk tutmanız.

Yarın gerçekleşecek olan Battlefield 5 yayını hakkındaki haberimize buradan, resmi EA yayınına da buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.