Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.03.2019

Günümüzün en çok merakla beklenen oyunu tartışmasız Cyberpunk 2077. Biz de, oyunu sabırsızlıkla bekleyen oyuncular arasında yer almaktayız. CD Projekt RED tarafından oyun hakkında verilen her bilgi, bizleri bir tık daha heyecanlandırıyor. CD Projekt RED ekibinin önemli isimleri, E3 2019 etkinliğinin çok önemli bir etkinlik olduğunu dile getirdi. Konu, CD Projekt RED olunca da, aklımıza ister istemez ilk gelen oyun şu sıralar Cyberpunk 2077 oluyor.

E3 2019 etkinliği CD Projekt RED ekibi için önemli bir yere sahip

Ekibin en son gerçekleştirdiği yatırımcı konferansı esnasında, E3 2019 etkinliğinin, şirketin tarihi için önemli bir etkinlik olduğu dile getirildi. Ayrıca, daha önceden CD Projekt RED ekibi tarafından Cyberpunk 2077 oyununun etkinlikte olacağı da onaylanmıştı. Bu yüzden, insanın aklına gelen ilk şey, ister istemez E3 2019 etkinliği esnasında Cyberpunk 2077 çıkış tarihi veya daha farklı fakat önemli bilgiler görebileceğimiz oluyor.

Konferans esnasında, Cyberpunk 2077'ın pazarlama kısmının, sadece kendi kanallarından bile 250 milyon oyuncuya ulaştığını dile getirdi. Yani, önemli bir kitle oyunu çok sabırsız bir şekilde bekliyor. Son olarak, The Witcher 3: Wild Hunt isimli yapımlarının hala iyi satmakta olduğunu da dile getirdiler. Eğer konferansı izlemek isterseniz, hemen yukarıda sizlerle konferansın kaydını paylaştık. E3 2019 etkinlikleri esnasında neler göreceğimiz konusunda henüz net bir bilgi yok. Fakat, muhtemelen Cyberpunk 2077 çıkış tarihi veya daha iyi haberler göreceğiz. Merakla beklediğimizin altını çizebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.