E3 2018 etkinlikleri esnasında Nioh 2 duyuruldu

E3 2018 etkinlikleri esnasında Nioh 2 duyuruldu

Gösterilen fragman insanın içini titretecek cinsten.

Dark Souls serisi her ne kadar zor olsa da, birçok oyuncunun kalbinde bir yer edinmeyi başarmış bir seri. Durum böyle olunca da, Dark Souls serisindeki yapımlara benzer içeriklere sahip olan oyunlar da, oyuncular tarafından bir hayli ilgi görüyor. Bunun en iyi örneklerinden biri de Nioh serisi. Serinin henüz piyasada sadece 1 adet oyunu bulunuyor fakat E3 2018 etkinliklerinde, serinin 2. oyunu olan Nioh 2 duyuruldu. Yapılan duyuru da, çok lezzetli bir fragman ile birlikte gerçekleştirildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

E3 2018 etkinlikleri esnasında Nioh 2 duyuruldu

E3 2018 etkinliklerinde güzel bir fragmanla Nioh 2 duyuruldu

Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen Nioh 2 fragmanında, yenilmiş bir savaşçı ile karşılaşıyoruz. Savaşçı önce perişan bir şekilde yoluna devam ediyor. Bu sırada, karşısına pek de dostça tavırlar sergilemeyen 2 düşman geliyor. Savaşçının kafasına 2 adet bir şeylerden saplıyorlar. Karakterimizin ölmesini beklerken, kafasına saplanan ve o anda boynuz gibi görünen şeyleri çıkarıyor ve kendisi de bir yaratığa dönüşüyor. Tam olaylar kızışacakken de serinin 2. oyununun adı ile karşılaştırılıyoruz.

Serinin ilk oyunu, bildiğiniz üzere ilk önce çıkışını konsollar üzerinde gerçekleştirmiş, bir süre sonra da PC platformunda boy göstermişti. Nioh 2’nun hangi platformlar üzerinde karşımıza çıkacağı belirtilmese de, tahminen ilk oyun gibi olacaktır. Ayrıca, en çok dikkat çeken şeylerden biri de, oyun için spesifik bir çıkış tarihinin belirtilmemiş olması. Muhtemelen, 2019 yılı içerisinde bir zamanlarda oyun ile ilgili daha birçok detayı daha öğreneceğiz.


Nioh 2
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.