Epic Games, E3 2018 sırasında Fortnite Party Royale etkinliği düzenleyecek

Epic Games, E3 2018 sırasında Fortnite Party Royale etkinliği düzenleyecek

Bakalım bu 100 kişilik etkinliğe kimler katılacak?

Bir video oyununu şöhretini arttırmanın yollarından birisi, şöhrete sahip olan isimlerle çalışmaktır. Bu çalışma kavramını video oyunları dünyasında, birlikte oynamaktır olarak da değiştirebiliriz. Epic Games tarafından düşünülen de zaten bu; ünlülerle birlikte oynamak. Hem de birlikte oyun oynama etkinliğinin, tüm video oyunları dünyasının kalbinin atacağı yer ve zamanda yapılmasının planlandığını da ekleyelim. Uzun lafın kısası, Epic Games tarafından, E3 2018 sırasında, muhteşem bir Fortnite Party Royale etkinliği planlanıyor. Oyuna katılacak olan kişilerin kimler olacağı ise, haberi daha da heyecanlı hale getiriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Epic Games, E3 2018 sırasında Fortnite Party Royale etkinliği düzenleyecek

E3 2018 sırasında yapılacak Fortnite Party Royale etkinliği, ünlüler geçidine sahne olacak.

Epic Games tarafından yapılan açıklamaya göre, E3 2018 sırasında, 100 kişinin katılacağı bir Fortnite Party Royale etkinliği düzenlenecek. Bu etkinlik; E3 2018 fuarının yapıldığı Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles şehrinde gerçekleşecek ve dünya çapında ünlü kişiler oyuncu olarak katılacak. Bahsi geçen ünlü kişilerin isimleri henüz açıklanmadı ama bu kişiler arasında, dünyanın en önemli sporcularının, müzisyenlerinin ve eğlence dünyasından kişilerin olduğu belirtiliyor. Ayrıca bu ünlü isimlerin sayısının 50 olacağı tahmin ediliyor.

E3 2018 sırasında gerçekleşecek Fortnite Celebrity Pro-Am turnuvasına katılacak diğer 50 kişi ise bu oyunun profesyonel oyuncuları arasından seçileceği bildirildi. Muhteşem karşılaşmalara sahne olacak etkinliğin hangi gün gerçekleşeceği ise açıklanmadı. E3 2018 fuarının 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşeceğini bildiğimize göre, bu üç gün içerisinde, uygun zamanda ünlüler etkinliğinin düzenleneceğini söyleyebiliriz. Yani kesin tarihi ve saati belirsiz olsa bile, öyle tahminleri zorlayacak çok büyük bir zaman aralığı bulunmuyor.

Bu açıklamayla pek çok kişinin aklına Battlefield 1 için EA Play 2016 sırasında gerçekleştirilen toplu oyun etkinliği gelebilir. Oradaki fark ise henüz çıkmamış bir video oyununun, kalabalık bir ünlü topluluğunca oynanmasıydı. Muhtemelen bu seneki EA etkinliğinde de Battlefield V için benzer bir organizasyon düzenlenecektir. Asıl konumuza dönersek, günden güne popülerliğini arttıran Fortnite oyununu akıllara kazıyacak bir reklama sahip olacağını görüyoruz. Ayrıca Epic Games tarafından, bu etkinlik haberiyle birlikte oyunun bir sonraki sezonuyla ilgili açıklamaların yakın zamanda yapılacağı bilgisinin geldiğini de ekleyelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.