E3 2018 etkinliklerinin ilk konuğu Battlefield 5 oldu

E3 2018 etkinliklerinin ilk konuğu Battlefield 5 oldu

Oyun içi görüntüler gerçekten muhteşem görünüyor.

Her yıl yenisi gerçekleşen E3 2018 etkinlikleri, bu sefer de yeni yapımlarla doldu taştı. 9 Haziran 2018 tarihinde, YouTube üzerinden gerçekleştirilen EA Play konferansının canlı yayınında yepyeni duyurularla müjdelendik. Sunuma Battlefield 5 ile giriş yapıldı. Böylesi bir duyuru şaşırttı mı, şaşırtmadı mı bu yorum tamamen size kalmış ama haberimize konuk olan duyurudaki fragmanı haberimizin en sonundan bir an önce izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

E3 2018 etkinliklerinin ilk konuğu Battlefield 5 oldu

Battlefield 5 gümbür gümbür geliyor

Oyun içerisine eklenen yeni mekaniklerin tanıtımının yapıldığı bu fragman, bizleri anında heyecanlandırmayı başardı bile. Battlefield 5 içerisindeki oyun mekanikleri, şu ana kadar karşılaştıklarımızdan daha derin olacak gibi görünüyor. En azından, sunum esnasında iddia edilen şey bu oldu. Ayrıca, oyun içerisindeki Battle Royale modundan da bahsedildi ama çok derine inilmedi. Gelecekte daha fazla haber alacağız Battlefield 5’ın kendisinden ama şimdilik bu kadarla idare edeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hemen aşağıdan, sizlerle paylaşmış olduğumuz yeni fragmanı izleyebilirsiniz. Oyunun ne denli önemli yeni detaylara sahip olduğunu yayımlanan fragmanda görmek mümkün. Açıkçası, serinin her yeni oyunla çok önemli yeni özelliklere sahip olması bizleri fazlasıyla sevindiren bir durum. Umarız ki, geliştirici ekip bu başarısına serinin gelecek oyunlarında da devam eder ve bizleri hep böyle mutlu etmeyi başarır. Ayrıca, etkinlik esnasında duyurusu yapılan tek oyun da Battlefield 5 olmadı. Diğer haberlerimize de göz atmayı kesinlikle unutmamanızı tavsiye ederiz.


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.