E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri

E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri

Sony, Microsoft, EA, Ubisoft ve Bethesda gibi ekipler, işte bu saatlerde yeni duyurularını yapacak!

Oyun sektörünün en büyük etkinliklerinden bir tanesi olan E3, çok yakında gerçekleşecek. Hatta tam tarih vermemiz gerekirse; E3 2017, 10 Haziran 2017 tarihinde başlayacak ve bitiş tarihini henüz tahmin edemiyoruz. Bu etkinlik sırasında Sony, Microsoft, EA, Ubisoft ve Bethesda gibi oyun geliştiricilerinden/yayıncılarından yeni oyun duyuruları alabileceğiz. Yeni duyurular haricinde, halihazırda duyurulmuş olan oyunlar hakkında yepyeni bilgilere de sahip olabileceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Peki, tüm bunlar ne zaman gerçekleşecek? Bu haberimizde, bu sorunuzun cevabını bulabileceksiniz çünkü sizlere E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatlerini sunacağız. Böylece, Sony, Microsoft, EA, Ubisoft ve Bethesda gibi ekiplerin ne zaman sunum yapacağını bileceksiniz. Dilerseniz hemen başlayalım!

E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri

10 Haziran 2017 – Cumartesi

EA Play Etkinliği – 22:00 

Bu etkinlik sırasında EA; Star Wars Battlefront II, yeni Need for Speed oyunu ve FIFA 18 gibi önemli oyunlarını ilk defa gösterecek. EA Play, aslında tamamen E3 2017 etkinliğinin bir parçası değil. Yani bu etkinlik, EA tarafından bağımsız bir şekilde düzenleniyor. Bu yüzden, Microsoft veya Sony konferansları sırasında da EA oyunları görebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

12 Haziran 2017 – Pazartesi

Microsoft Sunumu – 00:00

Microsoft ekibinin sunumu, Pazar gününü, Pazartesi gününe bağlayan gece gerçekleştirilecek. Microsoft, bu etkinlik sırasında ilk defa Project Scorpio konsolunu gösterecek ve yepyeni oyunlar duyurulacak. Bu oyunlar arasında Forza Motorsport 7 bile var.

Bethesda Sunumu – 07:00

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bethesda, sunumunu bayağı zor bir saatte gerçekleştirecek, en azından bizim ülkemiz gibi. Fakat bu sunum sırasında en az 2 yeni oyun duyurusu alacağız. Ayrıca Fallout 4 oyununun VR sürümü de gösterilecek. Tüm bunlar dışında, Prey hakkında da birkaç bir şey görebiliriz belki.

E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri

12 Haziran 2017 – Pazartesi

The PC Gaming Show Etkinliği – 20:00

Intel ekibinin PC Gamer ile oluşan partnerliğinde gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, E3 sırasında 2. kez düzenlenecek. Genellikle PC oyuncularını ilgilendiren haberler göreceğimiz bu etkinlik sırasında net olarak neler olacak, şu an bilemiyoruz fakat geçen senenin The PC Gaming Show etkinliği bayağı eğlenceli gelmişti. Bu sene de izlemeye değer.

Ubisoft Sunumu – 23:00

Yeni Assassin’s Creed, Far Cry 5, South Park: The Fractured But Whole ve The Crew 2 gibi oyunlarla E3 2017 etkinliğine damgasını vurmaya hazırlanan Ubisoft, şu an en çok beklenen sunumlardan bir tanesini yapmaya hazırlanıyor. Bir diğer en çok beklenen sunum ise zaten Sony ekibine ait!

13 Haziran 2017 – Salı

Sony Sunumu – 04:00

Bu sene yine Sony, en heyecanlı E3 sunumunu gerçekleştirecek. Çünkü, ekip şu an bir sürü özel PlayStation 4 oyununa sahip. Bu oyunlardan iki tanesi ise God of War ve The Last of Us Part II. Bakalım geçen senenin E3 etkinliğinde duyurulan God of War, tam 1 sene sonra kendini tekrar gösterebilecek mi?

Nintendo Sunumu – 19:00

Bu sene Nintendo Switch ile güzel bir başarı yakalayan Nintendo, E3 2017 sırasında Nintendo Spotlight: E3 2017 adı altında bir sunum gerçekleştirecek fakat bu sunum, önceden kayıt edilmiş olacak. Sadece belirtilen saatte yayımlanacak. Canlı bir yayın olmayacak yani. Yine de Nintendo ekibinden ilginç duyurular bekliyor olacağız bu sunum sırasında.

E3 2017

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.