E3 2017 sırasında, Microsoft tarafından pazarlanan, büyük bir AAA oyun duyurulacak

E3 2017 sırasında, Microsoft tarafından pazarlanan, büyük bir AAA oyun duyurulacak

Microsoft, Xbox One ve Project Scorpio için ne planlıyor olabilir?

E3 2017 etkinliğine neredeyse tam 1 ay kaldı. Bu etkinlik sırasında birçok yeni oyun duyurusu alacağımızı ve halihazırda duyurulmuş olan oyunlar hakkında da yepyeni şeyler duyacağımızı biliyoruz. Fakat, hangi oyunlar hakkında yeni bilgilere sahip olacağız veya hangi yeni oyunları duyurulacak, şu an bilmiyoruz. Oyun sektöründen sızdırdığı bilgilerle ün alan shinobi602‏, Twitter üzerinden önemli bir açıklama yaptı bu konuda. shinobi602‏ isimli kullanıcının dediğine göre E3 2017 sırasında, Microsoft tarafından pazarlanan, büyük bir AAA oyun duyurulacak. Fakat bu oyun ne olacak, şu an net olarak bilmiyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Etkinlik sırasında duyurulacak bu büyük AAA oyun, Xbox platformlarına özel olmayacak. Çoklu platform oyunu olacak. Çünkü Microsoft’un pazarlama kısmını üstlendiği oyunlar, Microsoft platformlarına özel olmak zorunda değil. Mesela bakınız: Call of Duty: WWII. Bu oyunun pazarlaması, Sony tarafından gerçekleştiriliyor ve ona rağmen bu oyun, çoklu platform oyunu. İşte bu yüzden, Xbox kullanıcılarının heyecanlanmaması gerekiyor. Peki, bu oyun ne olabilir?

shinobi602‏ isimli kullanıcının paylaşmış olduğu bu gönderinin altında, yine sektörden sızdırdığı bilgiler ile tanınan Tidux, bir cevap yazdı. Tidux, shinobi602‏ kadar güvenilir değil fakat yine de o ismin cevapları da, kesinlikle haber yazmaya değer nitelikte. Her neyse, Tidux’un verdiği cevaba göre, bu oyun Assassin’s Creed olacak. Bu durumda, Assassin’s Creed Origins, Microsoft iş birliği ile piyasaya çıkar gibi görünüyor. Peki, bu konudaki sizin düşünceleriniz nedir?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

E3 2017 sırasında, Microsoft tarafından pazarlanan, büyük bir AAA oyun duyurulacak

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Call of Duty: WWII Call of Duty WW2

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.