Türkiye

E3 2015’te bizi bekleyen oyunlar!

E3 2015’te bizi bekleyen oyunlar!

FPS oyunlarından tutun da, RPG oyunlarına kadar onlarca oyun E3 2015'te bizleri bekliyor.

Oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden olan E3 2015’e şunun şurasında yaklaşık 10 gün kaldı. Oyuncular bu konferans için oldukça heyecanlı ve yeni oyun duyurularını merakla bekliyorlar. Tabii bu duyuruların hepsi ne yazık ki söylenmedi geliştiriciler tarafından. Bazı duyurular sır gibi saklanırken, bazı duyurular açıklandı. Biz de sizlere bu yazımızda o duyurulan oyun duyurularını söyleyeceğiz. E3 2015’e hazırlıklı girmek lazım değil mi? Galeri şeklinde hazırladığımız ve ufak tefek bilgiler verdiğimiz bu yazımıza mutlaka bir göz atın.

Galerimize başlamadan önce söylemek isterim ki bu haberimizde bahsettiğimiz “duyurulmuş oyun duyurularının” tamamını göstermeyeceğiz. Sadece önemli oyunları ve sizlerin ilgisini çekecek olan oyunlara galerimizde yer vereceğiz.

E32015

Advent

2K Games tarafından E3 2015’te tanıtılacak olan Advent oyunun ismi değil, kod adıdır. 2K Games’in oldukça güvendiği bu oyun hakkında pek fazla bir şey ne yazık ki bilinmiyor.

advent-610

Ancestors: The Humankind Odyssey

Assassin’s Creed serisinin yaratıcısı tarafından geliştirilen Ancestors: The Humankind Odyssey ile aksiyon ve macera türünü en derinlerimizde hissedebileceğiz. 3. şahıs bakış açısını kullanacak bu oyun hakkında da pek fazla bilgi bulunmuyor.

ancestors.0

Assassin’s Creed Syndicate

Bir E3 klasiği oldu herhalde yeni bir Assassin’s Creed görmek. Eski Londra’ya ziyarette bulunacağımız bu Assassin’s Creed oyunu oldukça merakla beklenen oyunlar arasında.

Assassins-Creed-syndicate-752x440

Batman: Arkham Knight

Batman fanları nerede? Rocksteady Studios ve Warner Bros. Interactive Entertainment işbirliği ile karşımıza çıkacak olan yeni Batman oyunu da E3 2015’in en iddialı oyunlarından 1 tanesi olacak.

maxresdefault

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Aiden Pearce dedi ki:

    Tesekkurler