Menü
https://leadergamer.com.tr/capcomun-e3-2014te-oynatacagi-oyunlar-belli-oldu/
E3 , LeaderGamer 7 Haziran 2014 10:51

E3 2014’te en çok haberi paylaşan sen ol, istediğin oyunu kap!

E3 döneminde büyük etkinlik.


E3 2014’te yaşanacak olan gelişmeleri LeaderGamer üzerinden takip etme gibi bir planınız mı var? Eğer E3’ten geri kalmak istemiyorsanız, o planınızı gerçekleştirseniz iyi olur! Hem bu planınızı gerçekleştirirseniz boş da çıkmayacaksınız. LeaderGamer’ın E3 2014 döneminde yayımlayacağı haberleri sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşırsanız istediğiniz bir PC oyununu kazanma şansına sahip olacaksınız.

Leadergamer-E3-ozel

8 ilâ 13 Haziran tarihleri arasında LeaderGamer’ın, Facebook sayfası üzerinden paylaşacağı haberleri en çok beğenen ve paylaşan 3 takipçimize, Playstore üzerinden seçtiği 1 adet oyunu hediye ediyoruz. Eğer etkinliğimizin kazanan isimi olursanız, Playstore’dan seçeceğiniz PC oyunlarında herhangi bir sınırlandırma olmayacaktır. Bu etkinliğimiz hakkındaki kurallara da aşağıdan göz atmanızı öneririz.

  1. Etkinliğimiz, 8 ilâ 13 Haziran tarihleri arasında yapacağınız beğeni ve paylaşımları kapsayacaktır.
  2. Belirtilen tarihler arasında Facebook sayfamızdan paylaşılan haberleri en fazla 1 kez paylaşma hakkına sahipsiniz. Eğer 1 haberi 1’den fazla kez paylaşırsanız otomatik olarak bu paylaşımlarınız sayılmayacaktır.
  3. Sahte hesaplar ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.
  4. Paylaşımlarınız sadece Facebook üzerinden olmalıdır.
  5. Paylaşıldıktan sonra profilinizden kaldırılan haberler sayılmayacaktır.
Kaan GEZER Editör