Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.02.2021

Techland ekibinin çok sevilen Dying Light ile ilgili sevindirici bir haberimiz var. Muhtemelen denemeyen pek kalmamıştır fakat hala Dying Light denemediyseniz, işte sizin için müthiş bir fırsat. Techland ekibi, Dying Light isimli yapımlarının Steam üzerinde hafta sonu boyuna bedava oynanabilir olduğunu duyurdu. Yani, tam şu anda Steam’inizi açıp Dying Light’ı indirmeye başlayabilir ve ardından tam gaz oyuna dalabilirsiniz.

Dying Light Steam üzerinde 1 Mart 2021 tarihine kadar bedava oynanabilir durumda

Dying Light’ı oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü, haberimizin öncesinde de söylediğimiz gibi, sadece hafta sonu için geçerli bir olay bu. 1 Mart 2021 tarihine kadar oynamak için zamanınız var. Sonrasında ise oyunu satın almanız gerekebilir. Tabii, olur da beğenir ve almak isterseniz, oyun şu an %66 indirimde. Standart paket 59,99 TL yerine 20,39 TL’ye satılıyor. Dying Light Enhanced Edition satın almak isterseniz de, 99 TL yerine 29,70 TL ödeyerek ek paketlere de sahip olabiliyorsunuz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.