Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.06.2021

Techland ekibi tarafından Dying Light için yepyeni bir kostüm paketi çıkarıldı. The Savvy Gamer Bundle adındaki bu yeni Dying Light ek paketi, içerisinde sadece görsel içerikler sunuyor oyunculara fakat Techland, oyunculara sadece bunları sunmuyor elbette. Bunun dışında, bir de bomba gibi bir 4 Temmuz adında bir etkinlik de geliyor. 4 Temmuz etkinliklerinden bahsetmeden önce, Dying Light The Savvy Gamer paketi içerisinde neler var, onlara bir göz gezdirelim.

Dying Light The Savvy Gamer paketi ile gelen içerikler

  • Kıyafet: T3K 4TICI
  • Arazi aracı görünümü: 4 Ç3KER
  • Tek elli balta: Yüksek Çözünürlüklü Balta; art arda üç darbeden sonra şok uygular
  • Çekiç: Yeni Nesil Tokmak; yüklü saldırılarda şok hasarı uygular
  • LED Meta Yayı

4 Temmuz etkinliği nasıl olacak?

1 Temmuz 2021 tarihinde, saatler Türkiye saatleri ile 20.00’ı gösterdiğinde, 4 Temmuz etkinlikleri başlayacak. 11 Temmuz 2021 tarihine kadar da bu etkinlikler devam edecek. Bu etkinlik, Amerikan Bağımsızlık kutlaması olarak bizlerle buluşturuluyor. 50 adet düşmanı havai fişeklerle öldürdüğünüzde rastgele altın yakın dövüş silahı elde edeceksiniz. Global görev ise, toplamda 10.000.000 zombiyi hava fişekler ile devirmek. Bunun karşılığında ise 3x King Mod veriliyor. Oyuncular, Quartermaster’dan günde 5 adet olmak üzere havai fişek elde edebilecek.

Buna ek olarak, 24 Haziran 2021 tarihinden 8 Temmuz 2021 tarihine kadar, Steam üzerinden oyunu indirimli fiyatlarla elde edebilirsiniz. Dying Light The Savvy Gamer paketi 6,20 TL iken, Steam Yaz İndirimleri kampanyası esnasında standart sürüm 20,39 TL, Dying Light Enhanced Edition 29,70 TL ve Dying Light Platinum Edition 49,75 TL olarak bizlere sunuluyor. Dying Light Platinum Edition paketinde, Dying Light The Savvy Gamer paketi yok ne yazık ki. Bunu ayrıca almanız gerekecek demek oluyor bu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.