Dying Light Bad Blood Steam üzerinde Erken Erişim ile kapılarını açtı

Dying Light Bad Blood Steam üzerinde Erken Erişim ile kapılarını açtı

Dying Light Bad Blood, Battle Royale türüne farklı bir aroma katıyor.

Dying Light Bad Blood isimli yapımdan sizlere zaten daha önceden bahsetmiştik. Battle Royale türüne daha fazla vahşet katan Dying Light Bad Blood Steam üzerinde en sonunda Erken Erişim özelliğini kullanarak oyunculara kapılarını açtı. 13 Eylül 2018 tarihi itibari ile kapılarını oyunculara açan yapım, çıkışını gerçekleştirir gerçekleştirmez oyuncu kitlesinin beğenisini de başarılı bir şekilde kazandı. Ayrıca, PvP ve PvE unsurlarını kendi tarzı ile karıştırıp oyuncularına sunan Dying Light Bad Blood için bir de çıkış fragmanı yayımlandı.

Dying Light Bad Blood Steam oyuncuları tarafından büyük beğeni kazandı

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Dying Light Bad Blood fragmanı, oyunun çıkışı için paylaşıldı. 1 dakika 23 saniye süren Erken Erişim çıkış videosunda Dying Light Bad Blood oynanış görüntüleri de bulunuyor. Haritaya 12 kişi olarak giriş yapacağız ve sadece 1 kişi buradan sağ çıkabilecek. Video içerisinde gösterilen oynanış görüntülerine bakarak, oyunun bir hayli heyecanlı, renkli ve sürprizlerle dolu olduğunu söylemek mümkün.

Dying Light Bad Blood Steam platformu üzerinde an itibari ile satın alınabilir durumda. Ayrıca, fiyat açısından Battle Royale türüne sahip diğer rakipleriyle benzeri seviyelerde. Eğer fragmanı izlediyseniz veya zaten çoktan haberdarsanız Dying Light Bad Blood’dan, muhtemelen sizin de ilginizi çekmiştir. Dying Light Bad Blood Steam fiyat etiketi 69 TL gibi bir ücrete sahip. Oyuna sürekli olarak ücretsiz ve yeni içerikler getirileceği belirtildi fakat Dying Light Bad Blood tam çıkış tarihi hakkında ne yazık ki bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın