Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.02.2022

Techland ekibinin ses getiren yeni oyunu Dying Light 2, sorunlara rağmen çok başarılı bir çıkış yapmayı başarmış gibi görünüyor. Zira, SteamSpy tarafından verilen bilgilere göre Dying Light 2 şu ana kadar PC üzerinde 2 milyondan fazla sattı bile. Hatta SteamSpy üzerinde yer alan bilgilere göre, bu sayı en az 2 milyon. Çünkü, 2 milyon ile 5 milyon arasında oyuna sahip olan kişi görünüyor, SteamSpy üzerinde.

dying light 2 steamspy

 

SteamSpy verilerine göre Dying Light 2, 2 milyon ile 5 milyon arası sattı

Şu anda SteamSpy üzerinde bulunan bilgileri değişmesin diye kaydederek yukarıda sizlerle paylaştık. SteamSpy verilerine göre oyunu takip eden 333.884 kişi bulunuyor. Dahası da, 84.599 kişi aynı anda dün Steam üzerinde oyundaydı. Fakat rekor, SteamDB bilgilerine göre 274.983 kişiyle, 10 gün öncesine ait. Hatta tam haberimizi yazdığımız esnada da, 76.515 kişi oyunda bulunuyor. Techland ekibi, gerçekten başarılı bir oyun sunmayı başardı bizlere. Sorunları da giderek çözdükleri için, oyuncular açısından pek bir problem bulunmuyor. Sorunlar söz konusu olduğunda akla gelen Cyberpunk 2077 ile yaşanan sorunların çözülmesi de, gerçekten bir hayli sürüyor. Umarız ki, Dyling Light 2 çok daha kısa sürede sorunların tamamına çözüm getirir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.