Dying Light 2 resmi olarak duyuruldu

Dying Light 2 resmi olarak duyuruldu

Hepinize tekrardan "iyi geceler ve iyi şanslar" demek istiyoruz.

Techland tarafından geliştirilen Dying Light 2, Microsoft Xbox sunumu sırasında bir tanıtım videosu ile resmi olarak duyuruldu. Parkur sistemi ile hayatta kalma mekaniklerini oldukça akıcı bir şekilde birleştiren Dying Light oldukça beğenilmişti. Techland ise oyuncuların geri bildirimlerini dinlemiş ve ana oynanış mekaniklerine dokunmamış gibi görünüyor. İyi geceler ve iyi şanslar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Seçimlerinizin ve aldığınız kararların oldukça önemli olacağı Dying Light 2, E3 2018 sırasında sunuldu. İlk oyunda beğendiğimiz neredeyse bütün özelliklerin korunuyor olması, oyunun büyük artılarından olacak gibi görünüyor. Paylaşılan oynanış videosu, bizlere parkur mekaniğinin de geliştirildiğini ve dünyaya daha uyumlu hale getirildiğini gösteriyor. Oyunun hem tanıtım hem oynanış videolarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Her şeyin yaşanmasının 15 yıl ardında geçen senaryoda, elinizden geleni yaparak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Şehirdeki pek çok farklı gruptan istediklerinizin yanında durarak ilerliyor ve kararlarınızı veriyorsunuz. Geliştiricilerden yapılan açıklamaya göre, seçimleriniz bu oyunda hayati önem taşıyacak ve bir sonraki adımınızı belirleyecek. Üstelik gece, ilk oyunda olduğu gibi korkutucu bir şekilde geliyor.

Dying Light 2, Harran’da geçmeyecek.

İlk oyunun Harran ile karşımıza çıkmasını seven oyunlara üzücü haberi verelim, bu sefer bambaşka bir şehirdeyiz. Mekan değişikliğinin yeni ekosisteme geçilmesi açısından oldukça yerinde ve önemli olduğunu göz önünde bulundurmalıyız. Oynanış videosundan da görebileceğiniz gibi Techland parkur mekaniğini çevrenin içerisine çok daha akıcı bir şekilde yerleştirmeyi başarmış. Yani oyunun Harran’da geçmiyor olması, sizin için bir sorun olmayacaktır. Umalım da takip ettiğimiz hikaye tatmin edici olsun.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.