Düşük Sistemli Oyunlar

Düşük Sistemli Oyunlar

Hala düşük sistemli bilgisayara sahibiz ve oynayacağımız oyunlar fazla yok genelde hep eski oyunları oynamak zorunda kalıyoruz. Bu yazımızda sizler için düşük sistemli oyunları listeledik, eski bilgisayarınızda bu oyunları çok rahat bir şekilde oynayabileceksiniz ve hepsi birbirinden de keyifli oyunlar, hadi gelin bakalım hangi oyunlar var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GUN


256 MB Ram isteyen bu oyunda vahşi batı atmosferi çok iyi yansıtılmış, oyunda geç bir silahşörüz. Avlanıyoruz, düşman öldürüyoruz ve çeşitli görevler yapıyoruz.

Undertale


Farklı sonları ve tahmin edilemez hikayesi ile oyunculara keyifli anlar yaşatıyor. İnsanlar ve yaratıklar arasında ki savaşı konu alan bir oyun, savaşı insanların kazanmasıyla canavarlar yer altına güçlü bir büyüyle hapsediliyor. Oyunun ana karakteri yaratıkların dünyasına düşer ve insanların arasına dönebilmek için bir yolculuğa başlar.

Portal 2


Oyunda çeşitli puzzleları yaparak bölümleri geçmeye çalışıyoruz eğer arkadaşınızla birlikte oynuyorsanız bu oyun daha da eğlenceli hale geliyor.

Game Dev Tycoon


Oyuncular olarak hepimiz içimizden oyun yapıp başarılı olmak gibi hayallere kapılmışızdır. Bu oyun kendi garajınızda oyun şirketinizin temellerini atıp başarılı projelere imza atabileceğiniz bir oyun, 80’li yılların teknolojisiyle başlıyorsunuz ve 2040’lı yıllara kadar giden bir teknoloji mevcut oyunda.

Far Cry 2


Çöller, ormanlar ve ovalar gibi Afrika arazilerini keşfetme özgürlüğüne olanak sağlıyor. Oyun anarşi ve iç savaşın hüküm sürdüğü zamanda kurgulanmış, Etiyopya olduğu iddia edilen kurgusal bir Doğu Afrika devletinde geçmektedir. Oynanış ve hikaye olarak çok kapsamlı olan Far Cry 2, düşük sistemlerde bile sorun çıkarmadan oynamanızı sağlıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.