Yeni Duke Nukem filmi çekiliyor ve yıldız da John Cena olacak

Yeni Duke Nukem filmi çekiliyor ve yıldız da John Cena olacak

John Cena yine bir aksiyon filmi projesi içerisinde.

Ortaya çıkan yeni raporlara göre Duke Nukem serisinin ardındaki Platinum Dunes isimli şirket, şimdi  Duke Nukem serisi için bir film çekmeye başlıyor. Bahsettiğimiz şirket Michael Bay, Andrew Form ve Brad Fuller tarafından yönetiliyor ve bu üç isim de filmin yapımcısı olmaya hazırlanıyor. Bahsi geçen filmin henüz oyuncuları net olarak belli değil, yazar yok ve en önemlisi de yönetmen yok. Fakat yapımcılar haricinde, tek bir isim belli. O isim de John Cena. Raporlara göre John Cena ile Platinum Dunes, şu sıralar filmin başrolü için görüşme içerisindeler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Duke Nukem filmi çekiliyor ve yıldız da John Cena olacak

1991 senesinden beri hayatımızda olan bu seri, bol ateş etmeli, bol dünya kurtarmalı bir video oyunu. Bu yüzden oyunun filminin de rahatlıkla bir aksiyon filmi olacağını söyleyebiliriz. WWE çalışanı olan John Cena da genelde aksiyon filmleri için tercih ediliyor. Bu yüzden pek şaşırmadık. Paramount ile de aktif olarak iş birliği içerisinde olan bu şirket, bakarsınız bu film için de Paramount ekibini projeye dahil edebilir. John Cena ile Paramount daha önce birlikte de çalışmışlardı.

Paramount ekibinin bu işten memnun kalacağını düşünüyoruz çünkü ekip ile John Cena’nın son ortak projelerinden olan Babalar Savaşıyor 2, dünya çapında 100 milyon dolar gelir sağlamıştı. Ayrıca bahsettiğimiz WWE güreşçisi şu an Bumblebee filminde de önemli bir role sahip. Tabii o filmin çekimleri şu sıralar bitmiş olabilir, net bir şey söylememiz ne yazık ki mümkün değil. Belki de önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama alabiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.