Driveclub VR, PlayStation VR’ın çıkış oyunu olarak duyuruldu!

Driveclub VR, PlayStation VR’ın çıkış oyunu olarak duyuruldu!

Sony Japan onayı verdi.

PlayStation Blog sitesinin Japonya kolu bugün paylaştıkları yeni bilgiler ile birlikte Driveclub VR oyununun, PlayStation VR’ın çıkış oyunu olacağını belirtti. 13 Ekim 2016 tarihinde piyasaya sürülecek olan PlayStation markasının sanal gerçekçilik cihazı, bu haber ile birlikte Driveclub oyununun VR sürümü ile birlikte yapacak. Böylece oyuncular PlayStation 4’te oldukça hoş görünen bu oyunu, sanal gerçekçilik başlıkları ile deneyebilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

DriveclubVR-3

PlayStation Blog’da verilen bilgilere göre Driveclub VR, Japonya’daki çıkışını 47 dolar civarı bir fiyat etiketi ile gerçekleştirecek. Küçük bir karşılaştırma yapmak gerekirse, başka bir sanal gerçekçilik oyunu olan PlayStation VR Worlds çıkışını 40 dolarlık bir fiyat etiketi ile gerçekleştirecekti. Tabii bu fiyatlar Asya ülkelerine göre ayarlanmışken, Batı ülkelerinde de farklı bir fiyat görebileceğimizi sanmıyoruz.

DriveclubVR-1

3D ses ve kokpit görüş açılarını içerisinde bulunduracak olan Driveclub VR, çıkışını yepyeni yarış pistleri ile gerçekleştirecek. Bu yeni pistlerin, oyunun PlayStation 4 sürümüne gelip, gelmeyeceği henüz bilinmiyor iken, bu oyunun yarış severler için sanal gerçekçilik cihazlarında unutulmaz bir deneyim yaşatabileceğini de söylemeden bu haberimizi bitirmek istemiyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CohTeJ3VIAAIc_k-ds1-670x377-constrain (1)

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.