Drakkar Dev ekibinin geliştirdiği War Tech Fighters erken erişimden çıkacak

Drakkar Dev ekibinin geliştirdiği War Tech Fighters erken erişimden çıkacak

Uzayda savaşan mekanik varlıklar ve bol bol patlama... İster istemez bize bir yönetmeni hatırlattı.

16 Ağustos 2017 tarihinde Steam’de erken erişim etiketiyle satışa sunulan War Tech Fighters, 2018 yılının Temmuz ayında erken erişimden çıkacak. Mekaniklerin uzayda birbirleriyle amansızca savaştığı bu görsel şöleni oyun 25 Temmuz 2018 tarihinde erken erişim etiketini atarak tam sürüm çıkış yapacak. Oyun, mekaniklerin savaşları üzerine kurulu olmasına rağmen tek kişilik olmasıyla dikkat çekiyor. Süper nova kod adını verdikleri güncellemeden sonra geliştiriciler tam sürüme geçiş için yeşil ışığı yaktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Drakkar Dev ekibinin geliştirdiği War Tech Fighters erken erişimden çıkacak

War Tech Fighters 2018 Temmuz’da erken erişimden çıkacak

War Tech Fighters, Drakkar Dev tarafından geliştirildi ve Green Man Gaming Publishing tarafından dağıtıldı. Oyunun evreni ve atmosferi, çok açıkça belli ki animelerden esinlenerek tasarlanmış. Oyun, isyancı koloniler ve güçlü Zatros imparatorluğu arasındaki tek taraflı bir savaşı anlatıyor. Biz oyuncular ise hikayeye Kaptan Nathan’ın Romanis’e kullanabileceği kişisel bir War Tech yani mekanik vermesiyle dahil oluyoruz. Bahsi geçen oyun 15 Mayıs 2018 tarihinde Steam’in en çok satanlar listesine girmişti.

Oyun 33 adet tek kişilik ana senaryo görevi içeriyor. Bu görevlerin oynanabilmesini sağlayan aracımız, bize eşlik ederken ister istemez bir takım değişikliklere uğruyor. Kullandığınız War Tech’ler kişiselleştirilebilir şekilde tasarlanmış. Kişileştirmelerin yanı sıra güçlendirmelere de sahip olmanız ve onun kilitlerini açmak için çabalamanız oyunun kendini oynatan bir diğer kısmı. Dövüş sistemi ise oldukça destansı. Uzayda füzeler üzerine kurulu bir savaş ya da kılıçların çekildiği düellolar üzerine kurulu bir sistem, oyuna işlenmiş durumda.

Drakkar Dev’in CEO’su, “War Tech Fighters, animelere ve Hollywood gişe rekortmenlerine olan aşk mektubumuzdur. Deyim yerindeyse ikisi arasında bir yere oturur. İnsanların tam ölçekli mekaniklerle birlikte savaşlara girmeleri, silahlarla füzelerin arasında bir mesafeden geçiş yapabilmeleri, yakın ve kişisel bir mücadele içinde olmak inanılmaz bir şey. Oyuncular çok daha fazla keyif alabilsinler diye imza misali kendi stilimizi oyuna yansıtmaya çalıştık. Bu da oyun içerisinde çeşitliliğin var olmasına yol açtı.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyun şu an Steam sayfasından 24 lira gibi aşırı ucuz bir fiyata temin edilebilir durumda. Oyunun erken erişimden çıkıp tam sürüme geçmesi durumunda fiyat politikası nasıl güncellenir bilemiyoruz fakat elinizi çabuk tutmayı tavsiye edebiliriz. Kontrolcü desteği, Steam takas kartları ve oyun üzerindeki ilerleyişinizi hesabınızla bağlamaya yarayan Steam bulut desteğiyle birlikte erişilebilir durumda.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.