Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ahmet Can Bayrak, Editör Yazım tarihi: 28.04.2021

Yayıncı ve geliştirici Square Enix’in sevilen RPG oyunu Dragon Quest Builders 2 için Xbox sahiplerini ve Xbox Game Pass abonelerini sevindirecek bir haberimiz var. İlk olarak Temmuz 2019’da hem Nintendo Switch hem de PlayStation 4 için piyasaya sürülen Dragon Quest Builders 2 çıkışından birkaç ay sonra Aralık 2019’da PC platformu için de gelmişti. Ancak Dragon Quest Builders 2 hiçbir zaman Xbox konsollarına gelmemişti. Ancak son 24 saatte gerçekleşen değişiklikler ile bu durum değişmek üzere.

Dragon Quest Builders 2 Xbox konsollarına ve Xbox Game Pass kütüphanesine ne zaman gelecek?

Son 24 saatte Dragon Quest Builders 2 için bir Microsoft mağaza sayfası açıldı ve Square Enix’in sevilen rol yapma oyununun 4 Mayıs 2021 tarihinde Xbox konsolları ve Xbox Game Pass’e konsol ve PC için geleceği belirtildi. Sızıntının ardından Microsoft, oyunun Mayıs 2021 başlarında abonelik hizmetine PC, Xbox, Cloud için geleceğini belirterek duyurmuş oldu. Xbox Game Pass veya Xbox Game Pass Ultimate üyesi değilseniz, oyuna 49,99 ABD doları karşılığında Microsoft mağazasından sahip olabilirsiniz.

Dragon Quest Builders 2, Dragon Quest serisinin yaratıcıları olan Yuji Horii, karakter tasarımcısı Akira Toriyama ve besteci Koichi Sugiyama tarafından tasarlanmış bir blok oluşturma RPG oyunudur. Etkileyici bir hikâyeye, büyüleyici karakterlere ve inanılmaz yaratıcılık potansiyeline sahiptir. Dragon Quest Builders 2’de yaratma ve inşa etme gücüne sahip bir inşaatçı rolünü üstleneceksiniz. Birden fazla adayı keşfedecek, bir topluluk oluşturacak, kasaba halkının isteklerini karşılayacak, yapılar inşa edecek ve canavarlarla savaşacaksınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.