Sevilen seri Dragon Ball indirim kampanyası ile karşımızda

Sevilen seri Dragon Ball indirim kampanyası ile karşımızda

Dragon Ball: Xenoverse serisi ve Dragon Ball FighterZ oyunlarının PC sürümlerini, %75'e varan indirimlerle elde etme fırsatı.

Anime söz konusu olduğunda, birçok kişi için akan sular durur. Özellikle, yılların bir türlü eskitemediği ve hala tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam eden Dragon Ball, anime seven kitlede önemli bir yere sahip. Seri, aynı zamanda oyunları ile de bir hayli meşhur. Bu haberimize konuk olmasının arkasındaki sebep de, zaten serinin oyunları. Playstore üzerinde %75’e varan Dragon Ball indirim kampanyaları ile oyuncuların huzuruna sunulan seri, hazır yaz da yavaş yavaş geliyorken birçok kişiyi mutlu edecek gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hemen aşağıda sizler için listesini hazırlamış olduğumuz oyunlar üzerindeki indirim, 8 Haziran 2018 ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Hazır E3 2018 etkinlikleri de neredeyse başlayacakken, güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Günde sadece birkaç tane sunum ile karşılaşacağımız için, ister istemez zaman geçirme gereksinimi hissedeceğiz. Tam bu anda, sizlerle de paylaşmış olduğumuz indirimdeki oyunlar devreye girebilir.

Sevilen seri Dragon Ball indirim kampanyası ile karşımızda

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Playstore üzerindeki Dragon Ball indirim kampanyasında bulunan oyunlar

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.