Dragon Ball FighterZ, Street Fighter 5, Tekken 7 hafta sonu ücretsiz oynanabilir

Dragon Ball FighterZ, Street Fighter 5, Tekken 7 hafta sonu ücretsiz oynanabilir

Bu fırsat daha ne zaman gelir?

EVO 2018 etkinlikleri sayesinde, oyuncuları fazlasıyla sevindirecek müthiş haberlerimiz var. Etkinlik esnasında boy gösterecek yapımların neredeyse tamamı, bir süre boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Oynanabilir listede bulunan oyunlar ise, gerçekten bir hayli fazla. Şöyle bir listelemeye kalktığımız zaman karşımıza Dragon Ball FighterZ, Street Fighter 5, Tekken 7 ve BlazBlue: Cross Tag Battle isimleri karşımıza çıkıyor. Bütün bu oyunların yanı sıra bir de Absolver, ücretsiz olarak oynanabilir oyunlar arasında boy gösterecek.

Dragon Ball FighterZ, Street Fighter 5, Tekken 7 hafta sonu ücretsiz oynanabilir

Dragon Ball FighterZ, Street Fighter 5, Tekken 7 ve çok daha fazlası bir süre boyunca ücretsiz

Dragon Ball FighterZ, Street Fighter 5, Tekken 7, BlazBlue: Cross Tag Battle ve Absolver isimli oyunların tamamının bir süre boyunca ücretsiz olacağından bahsetmiştik biraz önce. Eğer ne zaman ücretsiz olacağını merak ediyorsanız, oyunların bu hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilir olduğunu söyleyebiliriz. Tabii, sadece kısa bir süreliğine olacağı için, oyunları sadece deneme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Süre dolduğunda da, oyunlar listenizden kaldırılacak.

Haberimizde konu edindiğimiz Dragon Ball FighterZ, Street Fighter 5, Tekken 7, BlazBlue: Cross Tag Battle ve Absolver isimli oyunları oynarken çok severseniz ve süre dolunca öylece ortada kalmış gibi hissederseniz, bir haberimiz daha var sizlere. Aslında çoktan tahmin etmişsinizdir fakat oyunlar bu süre boyunca aynı zamanda indirimde de olacak. Yani, eğer imkanınız varsa ve oyunlardan herhangi birini severseniz, dilediğiniz gibi oyunu satın alabilir ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın