Türkiye

Dragon Ball FighterZ Nintendo Switch açık betasının kapıları açılıyor

Dragon Ball FighterZ Nintendo Switch açık betasının kapıları açılıyor

Denemek isterseniz, hazırlanmak için fırsatınız var.

Diğer platformlarda bir süredir var olan ve yakında Nintendo Switch üzerinde de boy gösterecek olan Dragon Ball FighterZ için önemli haberlerimiz var. Daha önceden açık beta aşaması ile kapılarını açacağı belirtilmiş olan yapımın açık beta başlangıç tarihi de belli oldu. Tabii, bununla beraber aşamanın bitiş tarihini de öğrenmiş olduk. Ayrıca, Dragon Ball FighterZ Nintendo Switch açık beta aşamasında hangi karakterler ve modların sunulacağını da artık biliyoruz.

Dragon Ball FighterZ Nintendo Switch

Dragon Ball FighterZ Nintendo Switch için kapılarını 10 Ağustos 2018 tarihinde açacak

Dragon Ball FighterZ Nintendo Switch açık betası, 10 Ağustos 2018 tarihi itibari ile başlayarak ve 12 Ağustos 2018 tarihinde de son bulacak. Bu süre zarfında, Practice Battle Tutorial, Arena match, Ring Match ve Ring Party Match modları oyuncular tarafından kullanılabilir olacak. Bu sayede, önce karakterlerinizi deneyebilir, daha sonradan da diğer modlarda tadını çıkarabilirsiniz. Eğer bir an önce indirmek isterseniz, şu anda eShop üzerinde indirme kısmı mevcut fakat süre başlayana kadar oyunu oynayamazsınız.

Oynanabilir karakterler listesine göz attığımızda ise, listenin bir hayli geniş tutulmuş olduğunu görebiliyoruz. Goku (SS), Vegeta(SS), Piccolo, Gohan(Adult), Gohan(Teenager), Frieza, Ginyu, Trunks, Cell, Android 18, Gotenks, Krillin, Kid Buu, Majin Buu, Nappa, Android 16, Yamcha, Hit, Tien, Goku(SSGSS), Vegeta (SSGSS), Beerus ve Goku Black, Dragon Ball FighterZ Nintendo Switch açık beta aşamasında kullanılabilir karakterler olarak karşımıza çıkacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın