Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 11.03.2021

Gogeta SS4, bu hafta sonunda Dragon Ball FighterZ’ye geliyor. Goku ve Vegeta’nın üçüncü genişleme paketiyle geleceğini zaten biliyorduk. Bandai Namco, geçtiğimiz günlerde Dragon Ball Games Battle Hour adı altında bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlik içerisinde, Gogeta SS4 ile ilgili bir açıklama yapıldı. Gogeta SS4, 10 Mart 2021 tarihinde FighterZ Pass 3 sahipleri için açılacak ve 12 Mart 2021 tarihinde diğer herkesin kullanımına sunulacak. Konuyla ilgili, Bandai Namco bir de Twitter üzerinden paylaşım yaptı.

Dragon Ball FighterZ içerisine Gogeta SS4 önümüzdeki hafta sonu eklenecek

Ayrıca, Dragon Ball Z Kakarot’un da son genişleme paketini bu yıl içinde alacağını öğrendik. Entitled Trunks The Warrior of Hope, yeni içerikler için kesin bir çıkış tarihi vermekten kaçınsa da 2021 yılının yaz aylarını işaret etti. Geçtiğimiz yıl, 1.5 milyon satış rakamına ulaşan Dragon Ball Z Kakarot için yeni içerikler gelmeye devam ediyor. Geliştirici ekip, oyunlarının daha çok satması için sürekli oyuna yeni içerik kazandırıyor.

Dragon Ball FighterZ, Arc System Works ekibi tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından dağıtılan bir dövüş oyunudur. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen oyun, ilk olarak 26 Ocak 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. Dragon Ball FighterZ şu anda PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformları için mevcut. PC oyuncuları, oyunu Steam platformu üzerinden satın alıp, deneyimleyebilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.