DOTA 2, senaryo moduna kavuşuyor

DOTA 2, senaryo moduna kavuşuyor

Yeni senaryo modunu, arkadaşlarınızla veya tanımadığınız oyuncular ile oynayabileceksiniz.

Size Rusça küfür etmeyi öğretmiş olan DOTA 2, bu güne kadar çevrim içi oyun özellikleri ile kendini oynatıyordu. Fakat Valve, radikal bir karar ile oyuna bir de senaryo modu eklemeye karar verdi. Oyuna eklenen senaryo modunun adı Siltbreaker olacak ve 2017 Battle Pass sahibi olan herkese sunulacak bu mod. Siltbreaker, karşımıza iki farklı bölüm ile çıkacak. İlk bölüm, bu ayın sonlarına doğru oyuna eklenecek. İkinci bölüm ise Temmuz 2017 gibi oyunculara sunulacak. Tabii dediğimiz gibi, bu senaryo modunu oynayabilmek için 2017 Battle Pass sahibi olmanız gerekecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

DOTA 2, senaryo moduna kavuşuyor

DOTA 2 için gelecek olan senaryo modu, 4 kişilik arkadaş grubunuz ile veye tanımadığınız oyuncular ile oynanabilecek. Yani, tahmin edebileceğiniz gibi tek başınıza oynayamayacaksınız bu senaryo modunu. Senaryoyu oynayanlara ödüller de verilecek tabii ki. Her senaryo modunu oynadığınız zaman, tecrübe puanı ve özel bir Desert Sands Baby Roshan kazanacaksınız. Bu Desert Sands Baby Roshan, Wheel of Rewards içerisinde alınmayı bekliyor olacak.

DOTA 2

Eğer senelerdir DOTA 2 oynuyorsanız ve yeni bir heyecan arıyorsanız, bu senaryo modu bizce en iyi tercihiniz olacaktır. 2017 Battle Pass zaten 10 dolarlık fiyat etiketi ile satılıyor. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.