DOOM’a ilk içerik paketi, “Unto the Evil” geliyor!

DOOM’a ilk içerik paketi, “Unto the Evil” geliyor!

Hızlı bir çıkış yapan DOOM, bu hızı yeni ek paketiyle perçinliyor.

FPS dendiğinde akla ilk gelen oyun olan DOOM, yakın zamanda Vulkan desteğine kavuşmuş hatta demosu bile bu destekten faydalanmıştı. Hızlı bir başlangıç yapan oyun, yakın zamanda ilk içerik paketini de oyunculara sunacak. Unto the Evil adıyla çıkış yapacak olan içerik paketinin tam tarihi ise 5 Ağustos 2016.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

d

50 TL olacağı söylenen Unto the Evil, çoklu oyuncu tarafında Offering, Cataclysm ve Ritual olmak üzere üç yeni haritayı getiriyor. Harvester isimli yeni bir şeytanı ve UAC EMG Pistol ve Kinetic Mine adıyla iki yeni silahı beraberinde getirecek olan paketin içeriği bununla da sınırlı değil. İçerik aynı zamanda DOOM oyununun en beğenilen özelliği olan karakter özelleştirme sistemine de birtakım değişiklikler ve seçenekler getiriyor. Yeni zırhlar, motifler ve renkler getiren paket, ekstra bir hack aparatını da çantamıza ekliyor.

Unto the Evil içeriğinden önce ücretsiz bir güncelleme yayımlandığını da belirtelim. 29 Temmuz 2016 tarihinde aktif olan bu güncellemeyle Sector bölümü için Capture ve Horde modları, Exodus bölümü için ise One-Flag adında bir Capture the Flag modu , Hell aparatları, silah çarkı ve Snapman için zıplama rampaları eklendi. Aynı zamanda bu güncellemeyle hafta sonu devam eden çifte katlanan XP özelliği de aktif oldu. Oyuncuların bu hafta sonunu DOOM açısından iyi değerlendirmelerini öneririz! 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.