Menü
https://leadergamer.com.tr/the-wolf-among-us-icin-ikinci-sezon/
DOOM , Steam 18 Temmuz 2017 9:20

DOOM, Steam üzerinde 2 milyon satış rakamını geçti

Diğer Bethesda Softworks oyunları kadar başarılı olmasa da, güzel bir satış sayısına yükseldi DOOM.


SteamSpy verilerine göre DOOM, Steam üzerinde 2 milyon satış rakamını geçti. 13 Mayıs 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştiren bu yapıt, Bethesda Softworks ve id Software iş birliğinde geliştirilmişti. 2 milyonluk bu rakamı, diğer Bethesda Softworks oyunları ile karşılaştırdığımızda ise, bu rakamın oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Mesela The Elder Scrolls V: Skyrim, 11 milyon rakamında otururken, Fallout 4 ise 4.5 milyon rakamlarında. DOOM’un başarısına en yakın oyun ise 2.4 milyon ile Fallout 3. Günümüzdeki diğer FPS oyunlarına baktığımızda ise, 3.4 milyon satış rakamı ile ARMA III, 2 milyon satış rakamı ile Dying Light çıkıyor karşımıza. DOOM da bu sıralarda yer alıyor.

DOOM, Steam üzerinde 2 milyon satış rakamını geçti

DOOM hakkında daha önce bir teknoloji haberi sunmuştuk sizlere ve, “YouTube‘da bir yayıncı olan DudeRandom84DOOM oyununu AMD Radeon Vega Frontier Edition üzerinde test edip, NVIDIA GeForce GTX 1080 ve NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ile karşılaştırdı. Sonuçları soracak olursanız, NVIDIA GeForce GTX 1080‘in performans açısından arkada kaldığını, fakat NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti‘ın fark edilebilir derecede daha iyi bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör