Doom Eternal oynanış videosu, QuakeCon 2018 sırasında gösterilecek

Doom Eternal oynanış videosu, QuakeCon 2018 sırasında gösterilecek

QuakeCon 2018 canlı yayınlarını takip etmeyi unutmayın.

Bethesda, oyuncuların uzun süredir bilgi beklediği oyunlardan olan E3 2018 sırasında tanıtılan Doom Eternal’a dair açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalara göre, oyunun detaylarını bize sunacak olan oynanış videosu QuakeCon 2018 sırasında gösterilecek. Canlı yayın yoluyla evlerindeki oyuncuların da takip edebileceği konferans, 9 Ağustos 2018 ve 12 Ağustos 2018 tarihleri arasında düzenleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bethesda, Doom Eternal tanıtımını gerçekleştirecek.

2016 yılında piyasaya sürülen yeni DOOM oyunu, serinin hayranları tarafından oldukça beğenilmiş ve kitlelerden yüksek notlar almıştı. Bethesda, serinin gidişatından mutlu olacak ki E3 2018 sırasında bir tanıtım videosu ile yeni oyun Doom Eternal’ı gösterdi. Herhangi bir oynanış videosu veya detay olmadığı takdirde oyuncuları heyecanlandıran bu oyun, kısa süre içerisinde karşımıza çıkacak. Bethesda, Ağustos ayında daha fazla içerik gösterileceğine dair verdiği sözü unutmamış gibi görünüyor.

Oyunun Twitter hesabından yapılan paylaşım ile birlikte, bu hafta Cuma günü oyunun detaylarının açıklanacağı doğrulandı. 10 Ağustos 2018 tarihinde düzenlenecek bir canlı yayın ile birlikte Doom Eternal serinin hayranlarına ve ilgili oyunculara gösterilecek. Geliştiricilerin bu konuda “gameplay reveal” ifadesini kullanmasının ise dikkat çekici olduğunu söylemeliyiz. Yani tamamen oyun içi oynanış videolarından oluşan bir tanıtım videosu görmeme ihtimalimiz de var. Bethesda, oyunun temel mekaniklerinin gösterildiği bir tanıtım videosu ile karşımıza çıkabilir.

Doom Eternal tanıtımı QuakeCon 2018’den canlı yayınlanacak.

Türkiye saati ile 17:00’da başlayacak olan tanıtım canlı yayınını farklı platformlardan takip edebileceksiniz. Takip yöntemlerinden ilki, Bethesda’nın resmi YouTube sayfasına ilerlemek ve buradaki Doom Eternal canlı yayınını izlemek olacaktır. Takip yöntemlerinin ikincisinin ise Twitch canlı yayın platformundan Bethesda kanalını takip ederek videoyu izlemek olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki bu kanalların dışında canlı yayınları yansıtarak aktaran birbirinden farklı pek çok platform olacaktır ancak bu belirttiklerimizin resmi kaynaklar olduklarının altını çizelim.

2016 yılında oyunculara sunulan DOOM oyununun QuakeCon tanıtımı kapalı kapılar ardında, yalnızca belirli kişilere gösterilerek yapılmıştı. Bu sene aynı durumla karşılaşmayacağımızı ve farklı bir tanıtım yöntemi ile buluşacağımızı umuyoruz. Bütün bunların dışında ise Doom Eternal’a dair pek fazla bilgi sahibi olmadığımızı söyleyebiliriz. Doom Marine için pek çok farklı yeteneğin sunulacağı ve daha fazla iblis bulunacağı Bethesda tarafından şimdiye kadar paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Doom Eternal  Satın al
Doom Eternal inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.