Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 05.07.2021

Doom Eternal, Invasion Modu iptal edildi. Geliştiricisi id Software, Doom Eternal için ücretsiz bir mod geliştireceklerini ve bu mod ile diğer oyuncuların oyunlarına katılmayı ve düşmanları kontrol etmenize izin verecek iddialı bir mod yapacağını açıklamıştı. Devam eden koronavirüs pandemisinin öngörülemeyen sonuçlarından ve stüdyonun uzak bir çalışma ortamından kaynaklanan sıkıntılar neticesinde yönetici ve yapımcı Marty Stratton, Doom Eternal Invasion Modunu rafa kaldırdığını ve onun yerine Horde Modu sunacağını açıkladı.

Doom Eternal, Invasion Modu iptal edildi yerine tek oyunculu Horde Modu gelecek

id Software yaptığı bir açıklamada, “Çoğunuzun bildiği üzere oyun için ücretsiz bir Invasion Modu üzerinde çalışıyorduk fakat pandeminin getirdiği öngörülmez durumlar ve uzaktan çalışma koşulları bu eklentinin geliştirilmesini etkiledi. Bu süre boyunca bir çoğumuzun genişletme ve Master Seviyelerdeki oynanış ve çatışmalardan ne kadar keyif aldığını gördük ve işittik. Bunları göz önünde bulundurarak Invasion Mode yerine yepyeni bir tek oyunculu Horde modu oluşturmaya odaklanmaya karar verdik.” dedi.

Devamında, “Bu Horde Modu’nun oyunda aradığınız çeşitlilik ve zorlu mücadeleyi size sağlayacağından hiç kuşkumuz yok. Buna ek olarak, ekibimiz BATTLEMODE’a daha rekabetçi ve sıralama temelli bir yapı birkaç oynanış ve dengeleme değişikliği ile yeni bir harita getirmek için çalışıyoruz.’’ dedi. Ayrıca güncellemelerle ilgili daha fazla detay, 19-21 Ağustos 2021 tarihleri ​​arasında dijital olarak gerçekleştirilecek olan QuakeCon’da paylaşılacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.