Logo
Dontnod Entertainment, Life is Strange 2 üzerinde aktif olarak çalışmaya başladı

Dontnod Entertainment, Life is Strange 2 üzerinde aktif olarak çalışmaya başladı

Ayrıca Dontnod Entertainment, Life is Strange 2 dışında, muhtemel bir Remember Me 2 oyunundan da bahsetti.

GamerHeadquarters ekibi, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen E3 2017 etkinliğine katılma şansı yakaladı ve bu etkinlik alanında birçok oyun geliştiricisi ile de muhabbet gerçekleştirdi. Bu muhabbetin gerçekleştirildiği geliştiricilerden bir tanesi de, Remember Me ve Life is Strange serileri ile tanınan Dontnod Entertainment idi. GamerHeadquarters yazarlarından bir tanesi, etkinlik sırasında geliştirici ekibe Life is Strange 2 hakkında bazı sorular yöneltti fakat geliştirici ekip, sadece oyun hakkında, oyunun aktif bir şekilde geliştirilmeye başladığını söyledi. Ayrıca Dontnod Entertainment, muhtemel bir Remember Me 2 oyunundan da bahsetti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
Logo

Dontnod Entertainment, Life is Strange 2 üzerinde aktif olarak çalışmaya başladı

Dontnod Entertainment, Remember Me 2 hakkında ne yazık ki olumlu konuşamadı. Geliştirici ekibin söylediğine göre, Remember Me serisi, özellikle ikinci bir oyunla devam etmeyecek. Muhtemelen geliştirici ekip, halihazırda temellerini atmış oldukları Life is Strange oyununa ve yeni Vampyr isimli oyunlarına odaklanacaklardır. Bilmeyenler için hemen söyleyelim; Vampyr, E3 2017 sırasında oynanabilir bir demo ile bizlerin karşısına çıkmıştı ve oyunculardan gelen Vampyr tepkileri de oldukça olumluydu. Oyunun başarısına göre, muhtemelen geliştirici ekip Remember Me serisini tamamen bırakıp, Vampyr ve Life is Strange için sağlam bir gelecek hazırlamak isteyebilir.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.