Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kerem Oflu, Editör Yazım tarihi: 13.07.2014

Klei Entertainment‘in geliştirmiş olduğu Don’t Starve, ilk çıktığında bizlere heyecan dolu bir hayatta kalma deneyimi sunmuştu. Bazıları birkaç gün hayatta kalabilirken, bazıları ise yüzlerce günlük hayatta kalma azmi göstermişti. Klei, daha önce ‘Don’t Starve Together’ adı altında bir multiplayer modu olacağını belirtmişti. Şimdi ise oyunun ilk test video görüntüsü yayımlandı.

Artık sadece yalnız başımıza olmayacak, arkadaşlarımızla birlikte bu hayatta kalma serüvenine dahil olacağız. Aynı zamanda konuşma özelliği sayesinde bağlantıyı koparmayacağız. Don’t Starve Together, farklı bir ek paket gibi gözükmeksizin, asıl oyuna entegre olacak bir şekilde çalışacak. Eğer Don’t Starve sahibiyseniz, mutlu haber; multiplayer mod için ek ücret ödemenize gerek kalmayacak. Multiplayer mod çıktığında ise oyunun fiyatı kesin olarak artış gösterecek. Oyunun şu anki Steam fiyat etiketi 14.99$. Eğer bu multiplayer deneyimini yaşamak ve biraz da ücretten kısmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.