Disney Frozen 2 kadrosuna iki yeni oyuncu daha eklendi

Disney Frozen 2 kadrosuna iki yeni oyuncu daha eklendi

Disney'den Frozen 2 için yeni haberler var.

Son yılların en çok beğeni gören Disney yapımı olan Frozen, devam filmi için iki yeni oyuncu daha kadrosuna eklemiş durumda. Dünya çapında 1.2 Milyar Dolar hasılata sahip olan film, 5 yıl önce yayınlanmasının ardından bile etkisini sürdürüyor. Böyle bir şöhretin varlığı doğal olarak devam filmlerinin de gelmesini normalleştiriyor. Disney’in resmi olarak 2015’te yapımını duyurduğu Frozen 2 yolda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Disney Frozen 2 kadrosuna iki yeni oyuncu daha eklendi

Disney Frozen 2 için yeni oyuncu anlaşmalarına devam ediyor

Şimdiye dek küçüklü büyüklü detaylar ortaya çıkıyordu ama bu sefer daha büyük bir gelişmeyle karşınızdayız. Yapılan son açıklamalara göre, Frozen 2 kadrosuna eklenen iki yeni sanatçı dikkat çekici. En son Westworld dizisindeki rolüyle tanınan aktris Evan Rachel Wood ve Black Panther oyuncusu Sterling Brown. Oyuncuların filmde yer alacakları biliniyor ancak hangi rolde olacaklarıyla ilgili daha fazla bilgi verilmemiş durumda.

Filmde ayrıca ilk filmdeki rollerini tekrar eden Idina Menzel, Kristen Bell ve Josh Gad da bulunuyor. Jennifer Lee’nin senaryosuyla birlikte Chris Buck ile yeniden yönetmen koltuğunda bulunacakları değişmeyen başka bir bilgi. Konu üzerine şimdilik hiçbir haber paylaşılmamış durumda.
Yine de filmin çıkış tarihinin 27 Kasım 2019 olduğu biliniyor. Ayrıca Kristen Bell repliklerini tamamen kaydettiğini ve şarkılar ile kurguyu çok beğendiğini belirtti.

İlk filmin çıkışından beri geçen 5 yıl boyunca popülerliğini korumasına çok da şaşırmamak gerekli. 2015 yılında yayınlanan Frozen Fever ve 2017 yılında çıkan Olaf’s Frozen Adventure kısa filmleri birçok seyirciyi eğlendirmişti. Bunlarla birlikte Disney’s Frozen: The Broadway Musical adındaki müzikali bugün bile gösterime devam etmekte. Önümüzdeki ay Dark Horse Comics yayınevinden çıkacak olan çizgi roman serisi de ilgiyle beklenilen eklentilerden. Ayrıca Disneyland parklarındaki Frozen ürünleri ve gösterilerini de unutmamak gerekli.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.