Dishonored 2’de Corvo ve Emily çok farklı güçlere sahip!

Dishonored 2’de Corvo ve Emily çok farklı güçlere sahip!

Tanıdık yüzler ve farklı hikayeler bizleri bekliyor. Svuf-TA!

Oyuncular Dishonored 2 oynarken hem Corvo Attano, hem de Emily Kaldwin karakterlerini kontrol edecekler. Corvo’nun güçleri ilk Dishonored’ı oynayanlara tanıdık gelecek ama daha güçlü ve daha gelişmiş olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dishonored2_Emily_pose_730x627-600x515

Bethesda’nın internet sitesindeki paylaşımda Dishonored 2 eş yaratıcısı Harvey Smith ve ana dizayn sorumlusu Dinga Bakaba, Corvo ve Emily için güçler ve kişilikler konusunda neler beklememiz gerektiğinden bahsetti. Dinga Bakaba durumu, ”Artık Corvo için bir yetenek ağacı ve edinilebilecek farklı yetenekler mevcut. Oyunda çok değişik bir tecrübe edineceksiniz çünkü bir Corvo bir Emily ile oynarken, farklı güçlerinden ötürü farklı düşünce tarzı kullanmanız ve farklı çözümler üretmeniz gerekecek.” şeklinde anlattı.

Corvo tarafından yetiştirilmesine rağmen imparatoriçe klasından taviz vermeyen Emily, bu klasını hem giyiniş tarzı, hem kişiliği, hem de yeteneklerine olan yaklaşımıyla gösterecek deniyor. Çok farklı ve bir o kadar da benzer olan bu iki yakın karakterlerle, çok güzel bir macera bizleri bekliyor gibi gözüküyor. Senaryosu ilk oyundan 15 yıl sonra yer alacak Dishonored 2; PC, PS4 ve Xbox One çıkışını 11 Kasım 2016 tarihinde yapacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.