Türkiye

Dishonored 2 için yepyeni bir oynanış videosu yayımlandı

Dishonored 2 için yepyeni bir oynanış videosu yayımlandı

Bu görüntülerden sonra Emily Kaldwin'i kızdırmak istemeyeceksiniz.

Bethesda Softworks, bugün Dishonored 2 ile ilgili yepyeni bir oynanış videosu paylaştı. Emily Kaldwin’in ölümcül yeteneklerini görme fırsatı yakaladığımız oynanış videosu, Clockwork Mansion adındaki bir görevi içeriyor. Sinsilikten ziyade daha çok kaba kuvvet kullanarak ilerlemeyi seçtikleri videoyu gelin birlikte irdeleyelim.

Clockwork Mansion adındaki bir görevi içeren oynanış videosunda, oyuncuların amacı büyük mucidi öldürmek olacak. Emily’nin Shadow Walk ismindeki yeteneğiyle beraber oyuncular, görünmez bir forma bürünerek düşmanlarını rahatça alt edebilecek. Ben kaba kuvveti seviyorum ancak görünmezliğimden de taviz vermek istemiyorum diyenler için çok kullanacakları bir yetenek olmuş. Ardından ise Domino yeteneğini görüyoruz. Kullanması çok eğlenceli görünen bu yeteneği bir düşmana kullanıp diğer düşmanları da işaretlediğinizde, bir düşmana verdiğiniz zarar diğerlerine de aynı şekilde işliyor. Kısacası adından da anlayacağınız üzere domino etkisi yaratıyor.

Dış mekanda adeta bir kaos resitali yaşatan oynanış videosunda, bir sonraki durağımız konağın içerisi. Bu kısım, üstünde gerçekten çok uğraşılmış izlenimi veriyor. Her odanın form değiştirmesi, adeta bir arenaya dönüşmesi oynanışı bir anda değiştirebiliyor. Sadece sunduğu farklı yetenekler ile değil mekanların da farklılık göstermesi oyunu bambaşka bir noktaya taşımış görünüyor. Çıkan her videosuyla daha da heyecan yaratan Dishonored 2’nin, 11 Kasım 2016’da PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarına çıkacağını hatırlatalım.

Dishonored 2

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın