Dishonored 2 için Corvo Attano’ya odaklanan tanıtım videosu paylaşıldı

Dishonored 2 için Corvo Attano’ya odaklanan tanıtım videosu paylaşıldı

Gelin, Corvo Attano görmeyeli neler yapmış tanık olun.

Dishonored 2’nin dağıtımcı koltuğunda oturan Bethesda Softworks, ana karakterlerimizden biri olan Corvo Attano’nun hikayesine ve yeteneklerine odaklanan yeni bir tanıtım videosu yayımladı. Oynanış mekanikleri açısından büyük bir özgürlük sunan Dishonored serisi, 2. oyunuyla birlikte önceki oyundan tam 15 sene sonrasını konu alıyor. Yeni paylaşılan video ile birlikte Corvo Attano’nun, kızı Emily’i korumak için neler yapabileceğinden ve kişiliğinden bahsediliyor.

Dishonored 2

Oyunun geliştiricilerinin yorumları eşliğinde ilerleyen videoda, Corvo Attano’nun ilk oyundan hatırlayacağımız klasikleşmiş yeteneklerinin daha da geliştirilip, akıcı hale getirildiği belirtiliyor. Karakterimizin Possession, Bend Time ve Blink gibi yeteneklerinden bahseden yaratıcı yönetmen Harvey Smith, oyunun mekanikleri üzerine çok uğraştıklarını da sözlerine ekliyor.

Emily Kaldwin’in de oynanabilir olarak oyuna dahil olmasından sonra oyuncuların zaten oyunda ilerlemek için bolca seçeneği varken daha da çok seçeneğe kavuştuğunu düşünüyorum. Geliştiricilerin, Corvo Attano’nun sadece yeteneklerine değil kişiliğine de odaklanması, hikaye anlatımını güçlendiren bir detay olmuş. 11 Kasım 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflarda olacak Dishonored 2, bakalım oyuncuları tatmin edebilecek mi göreceğiz. Paylaşılan tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz efendim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.