Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Serhan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 11.06.2021

Discord Nitro, Epic Games Store platformunda 10 Haziran 2021 ile 24 Haziran 2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak aktifleştirilebilir hale geldi. Bu tarihler arasında etkinleştirdiğiniz Discord Nitro aboneliğini üç ay boyunca ücretsiz kullanabileceksiniz. Bu kampanyadan daha önce Discord Nitro aboneliğini aktifleştirmemiş kullanıcılar faydalanabilecekler. Discord Nitro aboneliği şu özellikleri içeriyor:

  • Animasyonlu avatarlar ve özel etiket
  • 2 Sunucu Takviyesi ve ekstra Takviyelerde %30 indirim
  • Kendi emojilerini toplama ve yapma imkanı
  • Profil rozetleri
  • Daha büyük yüklemeler (100 MB)
  • Yüksek çözünürlüklü video, ekran paylaşımı ve Go Live yayını

Discord Nitro, Epic Games Store uygulamasından nasıl alınır?

Epic Games Store uygulamasından Discord Nitro aboneliği talep edebilirsiniz. Ardından Epic Games, Discord Nitro erişimi için geçerli olan bir kullanma bağlantısını Epic Games hesabınıza bağlı olan e-posta adresine gönderecek. Bu yüzden hesabınızla ilişkili olan e-posta adresinizin geçerli ve doğru olduğundan emin olmanız lazım. E-postanın gelmesi 24 saat kadar sürebilir. Ayrıca spam klasörünüzü kontrol etmeyi de unutmayın. 

Bağlantıyı aldıktan sonra Discord uygulamasında nasıl kullanacağım?

Gelen bağlantıya tıklayın. Eğer internet tarayıcınızda Discord oturumunuz açık değilse otomatik olarak kayıt olma veya oturum açma ekranına yönlendirileceksiniz. Oturum açtıktan sonra Nitro aboneliğini doğru Discord hesabınızla başlattığınızı onaylamanızı isteyen bir mesaj belirecek. Burda doğru hesabı kullandığınızdan emin olmanız lazım yoksa başka bir link alamıyorsunuz. Doğru hesabı onayladıktan sonra eğer ödeme bilgilerinizi daha önce Discord hesabınıza girmediyseniz onları girmeniz istenecek. Bedava kullanımınız bitene kadar hesabınızdan para çekilmeyecek ve istediğiniz zaman aboneliği iptal edebileceksiniz. Gerekli bilgileri girdikten sonra ücretsiz aboneliğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz üç ayın sonunda ise aylık 10 dolar ödeyerek aboneliği kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.