Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.08.2019

Dino Crisis, elbette birçok hayranın sevmiş olduğu bir yapımdı. Sonuçta, zamanında sektöre damgasını vurmayı başarmış yapımlardan bir tanesi olarak gösterilebilecek bir oyun kendisi. 1999 yılında gerçekleştirdiği çıkış yapmış olan yapım, an itibari ile bir hayran tarafından tekrar geçirilmekte. Bu projeye de genel olarak Dino Crisis Remake olarak hitap edilmekte. Haberimize konuk olan bu proje için, yepyeni bir video yayımlandı. Bahsini ettiğimiz videoyu, hemen aşağıda sizlerle paylaştık.

Dino Crisis Remake videosunda Regina gösterildi

Dino Crisis oynamış olanların hiç de yabancı olmadığı Regina, proje için paylaşılan bu video ile birlikte oyunculara da gösterildi. Elbette, sadece Regina gösterilmedi. Regina ile birlikte, karşımıza çıkacak diğer NPC’ler, nesneler ve görsel kalite de gözler önüne serildi. Sizlere bahsetmekte olduğumuz Dino Crisis Remake projesi, Unreal Engine 4 oyun motoru ile elden geçirilmekte. Paylaşılan videoda da, Unreal Engine 4 oyun motorunun oyuna olan katkılarını fazlasıyla görebiliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.