Digiturk, GameMax ile oyun dünyasına merhaba diyor

Digiturk, GameMax ile oyun dünyasına merhaba diyor

Eğlence platformu olarak etki alanını genişletmeyi hedefleyen Digiturk, GameMax adıyla kurduğu platform ile oyun dünyasına giriş yapıyor.

Dijital televizyon yayıncılığında sahip olduğu zengin içerik ve güçlü teknolojik altyapı ile üyelerine geniş bir eğlence yelpazesi sunan Digiturk, bu alandaki gücünü ve deneyimini eğlencenin farklı alanlarına taşıyor. Üyelerini farklı eğlence seçenekleriyle buluşturan Digiturk, hizmete giren yeni platformu, GameMax ile oyun severlere yeni bir eğlence alanı oluşturuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ss3Digiturk, bir eğlence platformu olarak, eğlencenin farklı boyutlarında yer alma vizyonuyla kurduğu GameMax ile Televizyon dışında da keyif ve eğlencenin adresi olma yolunda ilk adımını atmış olacak. Türkiye’de iletişim ve eğlence denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Digiturk, dünyanın önde gelen oyunlarının yer aldığı GameMax ile Türk oyun severlerin buluştuğu bir platform yaratmayı ve 15 yıllık eğlence deneyimi ile oyun severleri sevilen oyunlarla buluşturmayı hedefliyor.

Türk oyuncular Dünyaca ünlü oyunlarla buluşuyor

Oyun sektörünün en hızla gelişen dalı olan online oyunlar ülkemizde de çok popüler olsa da pek çok kaliteli oyun yüksek operasyon ve tanıtım maliyeti sebebiyle oyuncularımıza ulaşamıyor. Digiturk dünyanın önde gelen yayıncılarıyla kurduğu stratejik ortaklıklar sayesinde, Türk oyuncuları bugüne dek ulaşamadıkları kaliteli oyunlarla GameMax platformunda bir araya getirmeyi hedefliyor.

Herkese açık, ücretsiz oyun platformu

Digiturk üyesi olan veya olmayan tüm kullanıcılara açık bir oyun platformu olan Digiturk GameMax’te kullanıcılar, oyunların kendi sitelerine yönlendirmelerini bulabilecek. Dileyen herkesin erişebileceği platform üzerinden oyunlara ücretsiz ve Türkçe olarak erişilebilecek. Digiturk GameMax’te takip eden dönemde oyun sayısının ve çeşitliliğinin artması hedefleniyor. Oyun severler için birçok farklı oyunu bir arada deneyimleyebilecekleri bir mecra oluşturulacak.

GameMax oyun portalına www.digiturkplay.com.tr/gamemax adresinden ulaşılabilecek. Ayrıca, www.digiturk.com.tr, www.ligtv.com.tr ve www.digiturkplay.com.tr sitelerinde de GameMax’e yönlendirmeler yer alacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.