Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.08.2019

Bir süredir PlayStation konsollarında bizlere eşlik etmekte olan Digimon Story Cyber Sleuth, yakında PC ve Nintendo Switch platformlarında yerini almaya hazırlanıyor. Aslında, 2015 yılında PlayStation 4 ve PlayStation Vita platformlarında oyuncularla buluşmuştu. Daha sonrasında, Hacker’s Memory isimli devamı da gelmişti. Şimdi ise, daha fazla oyuncuya hitap edebileceği platformlara gelmeye hazırlanıyor. Digimon Story Cyber Sleuth PC ve Nintendo Switch çıkış tarihi bilgilerini haberimizin devamında sizlerle paylaştık. Fakat, bu bilgilere geçmeden önce de, oyunun duyurusunu yapan fragmanı sizlerle paylaşmak istedik.

Digimon Story Cyber Sleuth çıkış tarihi 18 Ekim 2019 olarak belirtildi

Nintendo Switch ve PC platformları için gelen Digimon Story Cyber Sleuth sürümü, hem devamı olan Digimon Story Cyber Sleuth – Hacker’s Memory’i, hem de PS4 platformu için çıkmış olan bütün ek paketleri içerecek. Oynanış olarak, Pokémon serisinin oyunlarına farklı bir yapısı olmadığının altını çizmemiz mümkün. Bu yüzen, bu oyunlarda tecrübeniz varsa, haberimize konuk olan yapımda yabancılık çekmeyeceksiniz demektir. Son olarak da, Digimon Story Cyber Sleuth çıkış tarihi olarak 18 Ekim 2019 tarihinin işaret edildiğinin altını çizmemizde fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.