DICE: Battlefield 5 Grand Operations modu oyun çıktığı anda erişilebilir olacak

DICE: Battlefield 5 Grand Operations modu oyun çıktığı anda erişilebilir olacak

Daha önce ortaya çıkan bilgiler, bu modun çıkıştan "bir süre sonra" oynanabilir olacağını iddia etmişti.

Bütün Battlefield topluluğunu etkileyen bir bilgi kirliliği, Grand Operations moduna dair yanlış bilgilerin yayılmasına sebep olmuş ve bizleri bile etkilemişti. Hem kendi paylaşımımızı düzeltmek hem de herkesi bu konuda bilgilendirmek adına oldukça net olan bu yazıyı paylaşmak istedik. EA DICE Topluluk Yöneticisi Jeff Braddock tarafından yapılan açıklamaya göre, Battlefield 5 Grand Operations modu oyun çıktığı anda oyunculara sunulacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

DICE: Battlefield 5 Grand Operations modu oyun çıktığı anda erişilebilir olacak

Daha önce paylaşılan bilgilere ve haberlere göre, bu modu oynayabilmek için oyunun çıkışından sonra beklememiz gerekeceği söylenmişti. EA DICE Topluluk Yöneticisi Jeff Braddock, bu konuya dair Reddit üzerinden bir paylaşımda bulundu. Bu oyun modu ile ilgili kafa karışıklığını anında gideren bu açıklamayı bizler de sizlere bire bir çeviri ile sunmak istedik. Dilerseniz hemen aşağıdan Jeff Braddock’ın açıklamasını okuyabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

“Grand Operations, Battlefield 5’in haritalarını ve modlarını akıcı bir şekilde sunmak amacıyla tasarlanmış en gelişmiş çok oyunculu deneyimdir. Her bir Grand Operation, tarihi olaylardan ilham alan güçlü bir hikaye anlatımı sunar. Grand Operations moduna oyunun çıktığı anda Tides of War sisteminin parçası olarak katılabilirsiniz. Tides of War, Battlefield 5’in 2. Dünya Savaşı’nın daha önce görülmemiş ve oynanmamış savaş alanlarında savaşmanızı sağlayan çevrim içi servisidir.”

E3 2018 sırasında bile oynanabilir olan Grand Operations modunun çıkışta erişilebilir olmaması bir hayli ilginç olurdu. EA DICE’ın bu konudaki kafa karışıklığını fark etmesi ve duruma müdahale etmesi topluluk açısından yararlı oldu. Her ne kadar oyunun resmi İnternet sitesi daha açık bilgi sağlayacak şekilde güncellenmiş olmasa da bilgi topluluğa sunulmuş durumda. Daha önce de belirttiğimiz gibi, oyuna dair resmi DICE kaynaklarından bilgi almak için bu subreddit’e ilerleyebilirsiniz.

DICE: Battlefield 5 Grand Operations modu oyun çıktığı anda erişilebilir olacak

EA DICE Battlefield 5 Grand Operations modu ile neler sunacak?

İlk olarak Battlefield 1 ile birlikte bizlere sunulan Operations modu oyuncuların oldukça ilgisini çekmiş ve sıklıkla tercih edilmişti. EA DICE, bu modu bir adım öteye götürerek Battlefield 5 ile birlikte Grand Operations modu altında sunacak. Bu modda, aynı Battlefield 1’dekine benzer şekilde cepheler halinde savaşıyor olsak da olaylar çok daha gerçekçi olacak. Tarihi savaşlardan ilham alan her bir operasyonda, bunları bir adım öteye götürmeye çalışacağız.


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.