Diablo III’ün yeni güncellemesinde bizleri neler bekliyor?

Diablo III’ün yeni güncellemesinde bizleri neler bekliyor?

Daha fazla Torment, daha fazla ganimet!

Diablo III, Diablo II’nin başarısının yanına bile yaklaşamadı. Burası aşikar fakat, Diablo III hala güzelliğini ve oynanabilirliğini koruyor. Blizzard çalışanları da öyle kalması için uğraşıyorlar. Bu uğraşların son meyvesi olan ve yeni sezon başında yapılacağını beklediğimiz yama, Diablo IIIün zorluğunu bir üst aşamaya taşımayı hedefliyor. Bakalım ölüm meleği bizlere bu sezon neler sunacak?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

diablo_3

Diablo 3, uzun süredir bakım modunda. Son iki sezondur oyunda fazla bir değişiklik görmüyoruz. Sezon sonunda gelecek yama, oyuna 3 Torment seviyesi daha ekleyecek. Onun haricinde Grater Rift’ler  ve Set eşyalarında büyük değişiklikler bulunmuyor. Tabii yeni Torment seviyeleri, Greater Rift anahtarlarının düşme yüzdelerini etkileyecek. Artık, Torment IV seviyesinde öldürdüğümüz Nephalem Rift patronlarının,  %100 oranında Greater Rift anahtarı düşürme şansı olacak. Daha yüksek Torment seviyelerinde ise; bir patrondan 2 veya 3 anahtar alma şansımız artacak. Yama şu an için sadece PTR sunucularında aktif. Bu yüzden yamanın şu anki hali her an değişebilir. Daha önce de söylediğimiz gibi; yamanın son halini yeni sezona geçilirken göreceğiz.

Diablo serisi son zamanlarda popülerliğini yitirmiş olsa da, yeni bir Diablo projesinin hayata geçmiş olduğunu biliyor olmak bizi mutlu ediyor. Bu sene yapılacak olan GamesCom etkinliğinde resmi olarak duyurulacağını tahmin ettiğimiz yeni Diablo projesinin, serinin popülerliğini eski şaşalı zamanlarına döndüremese bile, hatırı sayılır derecede arttıracağını düşünüyoruz. O zamana kadar iyi avlanmalar! 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.