Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.03.2023

Diablo oyunlarını çeşitli sınıflarla oynamış olsak da hepimizin favori sınıfları vardır. Bu nedenle oyunun resmi çıkışından önce Diablo 4 beta sürümünde Druid sınıfı kilidini açmak isteyebilirsiniz. Ne yazık ki beta oyun ilk çıktığında kilitleniyor. O zaman nasıl oynayacaksınız? İki Diablo 4 betası olduğu için, Diablo 4'ün tam sürümünü beklerken nihayet oyunu deneyebiliyoruz. Diablo 4'ü tek başınıza veya bir arkadaşınızla çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz, ancak şekil değiştiren kötü adam olarak oynamak istiyorsanız, işte nasıl yapacağınız.

Diablo 4 beta Druid sınıfı nasıl açılır?

24 Mart'ta başlayacak olan Diablo 4 açık beta hafta sonu, Druid sınıfının kilidini açmak ve bu sınıfla oynamak için tek fırsat. Blizzard bu bilgiyi Diablo 4 beta ile ilgili bir blog yazısında duyurdu. Eğer kapalı beta katılımcısıysanız, bu hafta sonu için diğer sınıflardan birini seçmeniz gerekecek. Bununla birlikte, Diablo 4 betasında Necromancer sınıfı için de genel betaya kadar beklemeniz gerekecek. Diablo 4 beta aşamasında Druid kilidi açma yazımız şimdilik bu kadardı. Ancak, tabii ki sitemiz üzerinde daha birçok çeşitli yazı sizleri bekliyor. Dilerseniz, şimdi diğer yazılarımızdan bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemiz üzerinde, daha önce Diablo 4 hakkında daha fazla yazı yayımlamıştık aslında. En başta, Diablo 4 beta Necromancer sınıfı yazımızı önerelim. Zira, kilitli olan bir başka karakter de Necromancer. Bir başkası da, Diablo 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanış yazımız. Sonra, Diablo 4 sınıflar yazımız da sizleri bekliyor. Oyuna başlamadan önce kesinlikle bakmanız gereken 2 yazı olduğunun altını çizebiliriz. Tabii, bunlar yetersiz kaldıysa, başka yazılarımız da var. Ardından, Diablo 4 için 36 dakikalık oynanış videosu haberimiz de sizleri bekliyor. Eğer oyunu oynamadan önce bir bakmak isterseniz, oynanış videosu da sizlere fikir verecektir. Tabii, Diablo 4 beta aşamasında Druid kilidi açma yazımız bu kadardan ibaret değil.

Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.