Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.09.2018

Günümüzün en çok beklenen yapımlarından bir tanesi olan Red Dead Redemption 2, bildiğiniz üzere PC platformundaki oyuncularla buluşmayacak. Tıpkı, serinin bir önceki oyununda olduğu gibi. Bu durumdan birçok oyuncu fazlasıyla şikayetçi. Fakat, şikayetçi olan tek şey oyuncular değil anlaşılan. Zira, Devolver Digital ekibi, paylaşmış olduğu birtakım Twitter gönderileri ile hem güldürdü, hem de Red Dead Redemption 2 PC sürümü eksikliğine bir çözüm önerisi olacak teklifte bulundu.

Devolver Digital ekibi, Red Dead Redemption 2 yayımcısı olmak istiyor

Haberimizin en sonuna yerleştirmiş olduğumuz 3 adet Twitter gönderisi bulunuyor. Bu Twitter gönderilerinden ilkinde, Rockstar Games ekibi, Red Dead Online beta aşaması ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı bir gönderilerine bağlantı paylaşmış. Bu bağlantıya ise yorum olarak Devolver Digital ekibi, “Merhabalar, yeni kovboy oyununuzu PC üzerinde yayımlamak istiyoruz.” diyerek tebessüm ettirmiş. Fakat, Devolver Digital ekibinin Red Dead Redemption 2’yu PC üzerinde yayımlama istekleri bu kadardan ibaret değil.

Devoler Digital ekibi yorumlarının devamında, “Texas’tan değiliz, yani atlar ve tütün çiğnemek ile haşır neşiriz. Ayrıca, bir de silahımız var. Son kısım tehdit değildi, sadece silahlar hakkında bilgi sahibi olmanın bu oyun için bir artı gibi görünüyor.” diyerek konuyu devam ettirdiler. Son olarak ise, “Kimsenin bilmesi gerekmiyor, bunu TakeTwo’dan saklayabiliriz. Steam’de bir tanıdığımız var ve PC geliştirme kitleri verebiliriz. Konu hakkında daha fazla konuşmak isterseniz bu Twitter gönderisini beğenin.” diyor. Devolver Digital ekibini asla ciddi göremeyeceğiz muhtemelen. Fakat, eğer bu haberi okuyorsanız, sonuna kadar arkanızdayız Devolver Digital!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.