Devil May Cry HD Collection ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Devil May Cry HD Collection ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Devil May Cry, Devil May Cry 2 ve Devil May Cry 3: Dante’s Awakening - Special Edition tek bir paket içine giriyor.

Daha önce PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 gibi platformlara çıkış yapmış olan Devil May Cry HD Collection, şimdi de PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına geliyor. Ayrıca paketin PC sürümü de yenileniyor. Bahsettiğimiz bu paket, bahsi geçen 3 platform için de 13 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyuncular, bu paket ile Devil May Cry, Devil May Cry 2 ve Devil May Cry 3: Dante’s Awakening – Special Edition video oyunlarını deneyimleyebilecek.

Peki, bu oyunun fiyatı ne olacak? İşte bunun hakkında net bir şey söyleyemiyoruz. En azından oyunun Türkiye fiyatı hakkında bir şey diyemiyoruz. Çünkü bu yapıt, şu an Amazon gibi platformlar üzerinde 30 Dolar fiyat etiketi ile satılıyor ama PlayStation Store gibi platformlara girdiğimiz zaman, bu mağazaların Türkiye sayfalarında ne yazık ki oyunun satışı hakkında herhangi bir şey göremiyoruz.

Tüm bunlara rağmen, eğer oyuncular bu Devil May Cry HD Collection paketinden önce bir Devil May Cry deneyimi yaşamak isterse, PlayStation 4 platformu için PlayStation Store üzerinden DmC Devil May Cry: Definitive Edition satın alabiliyor. Eğer paket için beklemeye sabrınız yoksa, DmC Devil May Cry: Definitive Edition sizin kurtarıcınız olabilir. Zaten aşağıdan görebileceğiniz görsel ve görselin altındaki açıklama da DmC Devil May Cry: Definitive Edition oyununa ait.

Devil May Cry HD Collection ne zaman çıkacak?

Vergil’s Downfall senaryosu dâhil olmak üzere tüm orijinal içeriklerle ve bir dizi yeni özellik ve grafiksel geliştirme ile tamamlanmış, fenomen olmuş serinin elden geçirilen bu nihai sürümünde kahramanlar Dante ve Vergil hak ettikleri PS4 çıkartmasını yapıyor. Üçüncü şahıs nişancı aksiyonu ile birlikte vahşi önüne geleni kes türünde komboları birleştirerek Dante’nin kontrolünü ele alın ve vahşi, uhrevi Limbo diyarında gezindikçe, iblislerle mücadele edin ve gizlice esir edilmiş bir şehri kurtarma mücadelesi verirken kendi gizemli geçmişiniz için ipuçlarını avlayın.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın