Devil May Cry 5 ve Soul Calibur VI yakında duyurulabilir

Devil May Cry 5 ve Soul Calibur VI yakında duyurulabilir

Ortaya çıkan yeni söylentiler bayağı bir iddialı.

Bir Reddit kullanıcısı, birçok farklı kaynağının olduğunu belirterek ortaya yeni söylentiler attı. Bu söylentiler arasında ise çok yakın zamanda duyurulabileceği söylenen 2 önemli oyun bulunuyordu: Devil May Cry 5 ve Soul Calibur VI. Bizler de bu haberimiz ile birlikte sizlere bahsettiğimiz söylentileri aktaracağız. Reddit kullanıcısı öncelikle Devil May Cry 5 söylentilerinden bahsetti. Kullanıcıya göre Devil May Cry 5, PlayStation Experience 2017 sırasında duyurulacak ve oyunda Dante, Vergil ve Nero karakterleri tamamen oynanabilir olarak oyunculara sunulacak. Bu arada, PlayStation Experience 2017 etkinliği Aralık 2017 başında gerçekleştirilecek.

Devil May Cry 5 ve Soul Calibur VI yakında duyurulabilir

Bir diğer söylenti ise dediğimiz gibi Soul Calibur VI ile alakalıydı. Aynı Reddit kullanıcısının dediğine göre oyun ya PlayStation Experience 2017 sırasında, ya da sonrasında duyurulacak. Fakat bu duyuru kesinlikle 2017 içerisinde yapılacak. Söylentilere göre Soul Calibur VI, sadece PC, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkacak. Reddit kullanıcısına oyunun Xbox One sürümü hakkında hiçbir şey söylenmediği için, o da oyun Xbox One için çıkacak diyemiyor ne yazık ki.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.