Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 07.02.2019

Game Awards sırasında Xbox One oyuncularına özel demosu ve tanıtımıyla dikkat çeken Devil May Cry 5, bugün tüm oyuncularla buluşacak. Oyunun ön izleme sürümüne şu andan itibaren Xbox One ve PlayStation 4 kullanıcıları tarafından konsolların mağazalarından erişilebiliyor. Ön izleme sürümünü deneyimleyen oyuncuları ana oyunda hatrı sayılır bir ödül bekleyeceğini de hatırlatalım.

Capcom, geçtiğimiz ay yaptığı bir açıklamayla birlikte bir ay sonra bir demo olacağını duyurmuştu. Bugün gerçekleşecek olan ve hem Xbox One hem PlayStation 4 oyuncularını ağırlayacak olan ön izleme uzun zamandır bekleniyordu. Ön izleme sürümünü indiren oyuncular, ana oyunda 30,000 Red Orb ile ödüllendirilecekler -bunu da hatırlatalım. Belki de ön izleme sürümünü sadece bu yüzden oynamak istersiniz.

Aralık ayında gerçekleştirilen Devil May Cry 5 demosu oyunculara Nero'nun kontrolünü sunmuş ve Red Grave City'de gezmelerine izin vermişti. Red Queen kılıcı, Blue Rose tabancası ve özel Devil Breaker yetenekleri ile dikkat çeken Nero, bu önizlemede de bulunacak. Hatta oyunun Xbox Mağaza açıklamasına göre, temelde bir önceki ön izleme sürümünden bir farkı yok.

Devil May Cry 5, PC oyuncuları için de geliyor.

Özelleştirilme seçeneklerinin sunulacağı bu demo sürümünü şu an mağazanızdan indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. PC oyuncularını ilgilendiren bir gelişme yaşandığında bunu sizler ile paylaşacağız. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan Devil May Cry 5 ile 8 Mart 2019 tarihinde buluşacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.