Devil May Cry 5 alan adı, Capcom tarafından kaydedildi

Devil May Cry 5 alan adı, Capcom tarafından kaydedildi

E3 2018 sırasında göreceğimiz muhtemel tanıtım için hazırlıklar devam ediyor.

E3 2018 sırasında tanıtılması beklenen oyunlara her geçen gün yenisi eklenirken, pek çok ipucu da oyunculara sunuluyor. Capcom ile birlikte çalışan GMO Internet’in Devil May Cry 5 alan adını kayıt altına alması da bu ipuçlarından birisi olabilir. Alan adı kaydetmek, marka güvenliğini sağlamak için yapılan bir işlem olabiliyor. Söz konusu Capcom olduğunda ise bu duyurusu yakın zamanda yapılacak bir oyuna işaret ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Devil May Cry 5 Capcom

Dilerseniz, buradan ulaşabileceğiniz İnternet sitesinin şu an için hiçbir şey barındırmadığını belirtelim. 18 Mayıs 2018 tarihinde kaydedildiği ResetERA tarafından ortaya çıkarılan “devilmaycry5.com” alan adı, bir tanıtıma işaret ediyor olabilir. Alan adını kayıt altına alan şirketin daha önce Resident Evil 7 ve Monster Hunter World oyunlarında da çalışmış olması, bu iddiayı çok daha güçlü bir hale getiriyor. Üstelik E3 2018’in yaklaşması ile de söylentiler iyice desteklenmiş oluyor.

Yalnızca bir gelişmeden tüm bunları nasıl çıkardınız diyorsanız, gelin açıklamaya devam edelim. Kayıt altına alınan alan adının özelliklerinin 1 Haziran 2018 tarihinde değişikliğe uğradığı görülüyor. Alan adının isim sunucularının güncellenmesi, Capcom’un Devil May Cry 5 tanıtımının ardından siteyi aktif hale getireceğinin bir işareti olarak görülebiliyor. Şirket, böyle bir oyunun varlığını hiçbir zaman açıklamamış veya doğrulamamış olsa da oyuncuların uzun süreli beklentileri bir sonuç getirmiş olabilir.

Capcom, Devil May Cry 5 dışında bir sürprizi saklıyor mu?

E3 2018 sırasında tanıtılacak bir Devil May Cry 5, zaten etkinliğin en büyük sürprizlerinden birisi olacaktır. Bunun yanında ise 3 yıldır hiçbir haber almadığımız bir Resident Evil 2 yeniden yapımı bulunuyor. Aynı İnternet şirketinin bu oyunun 1997’de kaydedilmiş alan adını yakın zamanda güncellemesi, E3 2018 sırasında bir Resident Evil duyurusu görebileceğimize işaret ediyor. Capcom’un bu oyunu da bir sürpriz olarak sakladığı sonucuna buradan ulaşmak mümkün.


Devil May Cry 5
Devil May Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.