Deus Ex: Mankind Divided’ın 27 dakikalık oynanış videosu

Deus Ex: Mankind Divided’ın 27 dakikalık oynanış videosu

San Diego Comic Con 2016'da oynanabilir olarak oyunculara sunulan Deus Ex: Mankind Divided, bol bol aksiyon yaşatacak gibi görünüyor.

San Diego Comic Con 2016’da oynanabilir olarak oyunculara sunulan Deus Ex: Mankind Divided, bol bol aksiyon yaşatacak gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The BGB isimli bir YouTube kanalı, birçok oyuncu ve basın mensubu gibi San Diego Comic Con 2016 etkinliğine katılan isimler arasındaydı. Tabii bu etkinlikte de birçok popüler ve merakla beklenen oyunlar, oynanabilir olarak oyunculara sunulmuştu. Bu oyunlardan bir tanesi de Deus Ex: Mankind Divided. The BGB ise bu güzel fırsattan faydalanarak, oyunun oynanış videosunu çekmeye karar vermiş. Bu oynanış anlarına hemen yukarıdan göz atabilirsiniz.

Sizlerin de videodan görebileceği gibi, oyun direkt olarak, “Give me Deus Ex” zorluk seviyesinde oynanıyor. Eğer bu zorlu seviyede oyunu tamamlayabilirseniz, “I never asked for this” isimli bir zorluk seviyesi açılıyor. Bu zorluk seviyesinin en öne çıkan özelliği ise, öldüğünüz zaman oyunun en başa dönüyor olması. Yani bu tür zorluk seviyeleri direkt olarak Deus Ex serisinin sıkı takipçileri ve FPS konusunda ustalaşmış oyuncular için. Bizler de deneyebiliriz fakat, ilk 10 dakikada büyük bir ihtimalle sinirlenip, oyunu kapatırız.

Kaynak: Dualshockers

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.