Deus Ex: Mankind Divided, çıkışına gün sayıyor!

Deus Ex: Mankind Divided, çıkışına gün sayıyor!

Sonunda oyunun yapım süreci tamamlanmış.

Eidos Montreal’in, yapımcı ekibi de dahil ederek paylaştığı fotoğraf ile son yaptığı açıklamaya göre Deus Ex: Mankind Divided artık “Gold” oldu. Çoğumuzun bildiği gibi, “Gold” olmak demek, oyunun geliştirme sürecinin tamamlanması anlamına geliyor. Bu aşamadan sonra artık, son kontrolleri ve üretim süreci devreye girecek. Kısacası, her şey tamam ve oyun çıkışını yapmayı bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

deus_ex_gold-600x376

Deus Ex: Human Revolution’dan iki yıl sonrasını konu alacak oyunumuzda, “Aug” kazasından sonra milyonlarca masum insan ölmüş ve insanlık 2’ye ayrılmıştır. Biyonik olarak geliştirilmiş olan ve geliştirme bulunmayanlar olarak ikiye ayrılan insanlık için tek umut olan Adam Jensen’i kontrol ederek bazı şeyleri değiştirmeye çalışacağız.

Tabİi bu süreçte Adam Jensen’in üzerinde bulunan bir takım çipleri, donanımları da geliştirip değiştirerek, hatta yer yer yeni donanımlar ekleyerek kendimize özel bir karakter yaratmış olacağız. Sunduğu bu kişiselleştirme seçenekleriyle biz oyunculara bambaşka bir deneyim yaşatmasını beklediğimiz yapım, 23 Ağustos 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını yapacak. Ayrıca DirectX 12 ve AMD Tress FX’i de destekleyecek yapım, PC platformunda görsel olarak oldukça iddialı olacağa benziyor. Bakalım Deus Ex: Mankind Divided, çıkışını yaptığında amaçladığı kadar başarılı olabilecek mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.