Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 26.05.2020

Quantic Dream, Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain için Steam çıkış tarihini resmen doğruladı.

Detroit: Become Human Steam’e geliyor

Şirketin Twitter‘da açıkladığı Quantic Dream’in son üç oyunu 18 Haziran‘da Steam’e gelecek. Quantic Dream, 2019 yılında oyunu Epic Game Store‘da yayınlamıştı. Bundan önce üç oyunun tamamı PlayStation‘a özeldi.

Bu yılın başlarında Quantic Dream’in kurucusu David Cage, stüdyonun 2020‘de hayranlar için sürprizlerle dolu olduğunu söyledi.

Quantic Dreams’ın oyunlarını satın almaya devam eden PC oyuncuları da her oyunun ücretsiz bir demosunu oynayabilecekler.

Üç oyun hakkında bilgiler

İsterseniz biraz da bu oyunlar hakkında bahsedelim. Detroit: BH, Quantic Dreams tarafından geliştirilip Sony Interactive Entertainment ile Quantic Dreams tarafından müşterek yayımlanan 2018 yapımı bir aksiyon macera oyunudur. Oyun Kara Connor, ve Markus adlı üç androidin hikayesine odaklanmaktadır. Gelelim Heavy Rain oyununa, yine Quantic Dreams tarafından geliştirilen son oyunumuza gelmiş bulunmaktayız. Oyunun yönetmeni ve baş tasarımcısı Beyond: Two Souls oyunununda tasarımcısı olan David Cage’dir. Oyun 23 Şubat 2010 tarihinde Kuzey Amerika’da 24 Şubat 2010 tarihinde ise Avrupa’da satışa sunulmuştur. Gelelim son oyun olan Beyond: Two Souls’a bu oyunda yine şaşırmayacağınız Quantic Dreams tarafından yapılmıştır. Playstation 3 ve Playstation 4 konsollarına özel bir interaktif drama aksiyon-macera oyunudur. Ellen Page ve Willem Dafoe, motion-capture tekniği ile oyunda karakter olarak yer almaktadır. Oyun 8 Ekim 2013 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiştir.

Steam’in şu an üç oyunun hiçbirinde listelenmiş bir fiyatı bulunmuyor. Ancak Epic’te oyun fiyatlarına dair potansiyel bir fikir elde edebiliriz. Epic Game Store’da şu anda Detroit: Become Human 142 TL, Beyond: Two Souls 70 TL ve Heavy Rain 70 TL‘lik bir satış fiyatıyla bulunuyorlar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.