Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 22.07.2021

Hikaye bazlı ilerleme seven oyuncuların vazgeçilmezlerinden olan Detroit Become Human, bir başarıya imza attı. Quantic Dream, yaptığı bir duyuruyla oyunun dünya çapında altı milyon kopya sattığını açıkladı.

Oyunculardan takdir toplayan senaryosu ve interaktif hikayesi ile dikkat çeken oyun, PC platformu için de çıkı yapmıştı. Ayrıca, Quantic Dream, oyunun PC sürümünün de bir başarı olduğunu aynı duyuruda açıkladı. Detroit Become Human, 6 Temmuz itibariyle PC platformunda da bir milyon satışın üstüne çıkmayı başardı.

“Quantic Dream için oldukça başarılı bir dönem.”

Quantic Dream CEO’su Guillaume de Fondaumiere de başarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. “Devam eden sıhhi krize rağmen 2020, stüdyomuz için büyüme açısından çok güçlü bir yıldı. Daha fazlası, grubumuz, geçen yıl vergilerden sonra 5,7 milyon avroluk bir sonuçla yayıncılık stratejimizi ve planımızı kanıtladı.”

Bütün bunlara ek olarak, Detroit Become Human’ın Quantic Dream’in en çok satan oyunu pozisyonuna geldi. Oyunun PC platformundaki başarısı da oldukça önemli bir katkı noktası. Hemen aşağıda Quantic Dream’in bu başarıyla ilgili yaptığı Twitter paylaşımını bulabilirsiniz.

Daha fazla gelişme, haber, rehber ve güncel bilgiler için bizleri sosyal medya hesaplarımız veya internet sitemizden takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.